Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt hogy nem hízott a 4hos...

Volt hogy nem hízott a 4hos babátok 1 héten semennyit ?

Figyelt kérdés
máj. 27. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 2 hét alatt is alig. Ez sok tényező fuggvenye. Ha alapból nagysulyu, meg olyan típus, hogy inkább hosszra gyur (az enyém ilyen), nem kell mindig azt várni, hogy a súlya is szelveszkent gyarapodjon. Attól lehet egészséges, természetes, hogy egy idő után lassul a gyarapodás.
máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gond van a súlyával, hogy hetente mérik?

Ezért jobb havonta mérni,persze csak ha nem muszáj sűrűbben.

máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én mérem itthon hetente 1x . Most lesz 4hos kedden 5610 g és 3480 al született . Az első 2 hétben volt 200g hízása azóta volt hogy 80g egy héten. Átlagban ilyen 110-120 g hízott (ritkán 150). 52cm volt a születési most pedig 62 . egyébként jókedvű mosolygós baba hátrol hasra fordul,könyökén támaszkodik ,"beszélget" tehát ami úgy elvárt a fejlődésében meg van . Próbáltam tapszerezni a védőnő javaslatára mert nyilván nem sok a 110-120g de egyszerűen nem tudtam bele könyörögni.
máj. 27. 12:51
 4/17 A kérdező kommentje:
És abszolút nem látszik vékonynak. Kis kalács pofija meg jó kis combja van😄
máj. 27. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért nem mértem. Havi egyszer a védőnő lemérte. Volt, hogy 1 hónap alatt is alig hízott.🙂
máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt jópárszor. Akkor mindig hosszra nőtt. Nézted hosszra nem nőtt?
máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
1.5 cm nőtt
máj. 27. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem mérte senki hetente, nulla értelme kb.
máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyen gyakran mérni. Miért pótolsz neki? Heti 100 g az elvárt hízás, ez neki megvan. Minek hízlalod feleslegesen?
máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem tudod belekonyorogni a tápszert, mert nem éhes, eleget eszik. Amire szüksége van a szervezetének, azt elfogadja. Ebben most nincs igaza a védőnőnek szerintem. Gyerekorvost kérdezd inkább, van, hogy a védőnő szerint baj van, az orvos szerint meg nem. :)
máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!