Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért kérdezte a...

Szerintetek miért kérdezte a házi orvosunk hogy a" gyerek nyelve sűrűn kinn van"?

Figyelt kérdés
nem teljesen dugja ki csak odáig mig a szája van
2010. okt. 29. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyankor szokott előfordulni, ha túl nagy a gyerek nyelve, vagy renyhe a nyelv izomzata.
2010. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy idegrendszeri probléma van, esetleg pajzsmirigy gondok. Ez mind lehet,ha folyton tátott szájjal, kinti nyelvvel van.
2010. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idos?

A kisfiam is csinalta azt hogy dugdosta ki a nyelvet, de aztan eszrevettuk hogy jon a foga :) A csaladorvos szerint viszketett vagy fajt ott neki es azert.

Miota kijott a foga nem csinalja.

2010. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálunk is folyton kérdezte, és tényleg sokszor kinn volt a fiam nyelve.

Nekem anno azt mondták, hogy idegrendszeri bajra utalhat vagy Down-kórra... bár ebben nem hittem, az már a pocakban kiderült volna.

Ma már 17 hónapos és még sokszor kinn tartja a nyelvét, csavargatja is és piszkálja, de semmi baja nincs.

2010. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is folyton csinálta,mikor alul jött a két foga.Nincs ezzel semmi gond,csak tudjátok tán,ti is meg az orvos is,h ép,egészséges e a gyerek v értelmi fogyatékos??Butaság egyféle tünetből következtetéseket levonni.
2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs egy kissé lenőve a nyelve?


Mert ha levan, akkor nem tudja rendesen kinyújtani. Ebben az esetben felvághatják a nyelvféket.

2010. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 hónapos,és szerintem is csak jön a foga
2010. okt. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!