Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól képes egy gyerek...

Mikortól képes egy gyerek akkorára kinyitni a száját, hogy egyen házi hamburgert?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott, hogy az ovis csoportomban egyedül én nem tudtam enni, mert kicsi volt a szám, és utána otthon sírtam miatta.
2010. máj. 15. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém jövő héten lesz 2 éves, a múlt héten csináltam épp hamburgert, egy felet bevágott belőle. Úgy ette, hogy hol az alljából harapott egy kicsit, hol a tetejéből egy kicsit, ügyesen elnyammogta, pedig amúgy nem egy nagy szájú (mármint méretre) gyerek és nem is jó evő, de ez ízlett neki! :))
2010. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam kb 1 eves kora utan valamivel evett hazi hambit. Ö sem tudott rendeset harapni, de hol tetejet, hol közepet hol aljat harapott es lassan elkopott a hambi :D Azota is szoktam neki csinalni nagyon imadja.
2010. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!