Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoszthatom veletek a szemvál...

Megoszthatom veletek a szemváladékozással (könnycsatorna elzáródásból fakadó) kapcsolatos sikeremet? Hátha másnak is segít.

Figyelt kérdés
Kisfiam jobb szeme hónapok óta váladékozott. Lassan 11 hónapos és kb. a 4. hónap óta. A védőnő javasolta, hogy forralt vízzel törölgessük, vagy kamilla teával,de hiába. Aztán mondta, hogy akkor nincs más, előbb-utóbb el kell mennünk könnycsatorna átmosásra. Hát, azt meg a hátam közepére se kívántam és húztam, halasztottam. Szorgalmasan törölgettem a szemecskéjét. Nem vagyok bigott homeopátiás, de inkább a természetes szerekért nyúlok előbb, ha lehet. Nem tudom, miért ilyen későn (jobb későn, mint soha), de egyszer csak eszembe jutott, hátha van valami bogyó könnycsatorna elzáródásra. Gyorsan utánanéztem a wwww.homeopatia.info.hu oldalon. Találtam rá két szert, gyorsan megvettem és elkezdtem adni kisfiamnak. Az 5. napon a délutáni séta után feltűnt, hogy mintha kevesebb váladék lenne már a szemében. De még nem mertem a bogyók hatásának betudni. Másnap reggel teljesen tiszta szemmel ébredt, míg korábban volt, hogy alig bírta kinyitni a szemét. Na, akkor már kezdtem nagyon erősen reménykedni, hogy hatottak a bogyók és ez így is maradt. Hát, így is lett. Azóta is gyönyörű tiszta a szeme,sehol egy csepp váladék. Annyira boldog vagyok!!! Ha van ilyen problémád neked is, szerintem érdemes kipróbálni. A két szer, amit használtunk: Argentum Nitricum 15CH és Apis Mellifica 15CH. Mindkettőből mindennap 3x5 golyót adtam (egyszerre olvasztottam fel őket egy kevéske vízben és étkezések közt adtam be neki vagy fecskendőből vagy egy pici pohárból(étkezés előtt vagy után min.20 perccel. Engem így meggyőzött a homeopátia hatékonysága. Tudom, sokan kételkednek benne, hülyeségnek, kuruzslásnak, pénzkidobásnak tartják. De számomra ez most igazi bizonyság volt. Egyébként 1-2 hétig kell alkalmazni a bogyókat erre a problémára, ha addig nem hat, akkor természetesen más után kell nézni, de elvileg hatnia kell, mert ez a két szer pont erre a problémára van. Kívánom, hogy hasonló sikerélményben legyen részetek kisbabátok orvoslásában. :) Szép napot!
2010. okt. 29. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Elolvastam a történeteteket, mert soha nem tudni kinek lesz rá szükséges. Én is bízom a homeopátiában és alkalmazom is. Örülök, hogy másnak is bevált. Ügyes vagy!

2010. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Aranyos vagy! :)Akkor hajrá homeopátia! :)
2010. okt. 29. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! De jó! Sajna én nem voltam ilyen leleményes anyuka és átmosták neki. Ráadásul elsőre elrontották, begyulladt, és másodjára is meg kellett csinálni. Bár lett volna annyi sütnivalóm, hogy homeos szerhez nyúljak! Pedig én is alkalmazom (pl.fogzásra, náthára), de eszembe sem jutott, hogy könnycsat.elzáródásra is van ilyen szer. Grautla!!!
2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk hasonló a helyzet, torokgyulladás miatt most elhalasztottuk a könnycsatorna átmosást, de nemrég próbáltam ki az Oculoheel homeós szemcseppet és soha egyetlen szemcsepp nem tisztította meg ennyire! Sajnos még kicsit fátyolos a szeme, de köszönöm a tippet ki fogom próbálni azokat, amit ajánlottál! :)
2010. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a két utolsó válaszolónak. Jobbulást a Picurnak a torokgyulladással! Tényleg érdemes kipróbálni, nekem is csak hónapok múltán jutott eszembe. Kellemes babázást Nektek!
2010. okt. 30. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tanácsot!
2011. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit késve nyugtázom, de nagyon szívesen! BUÉK!
2011. jan. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!