Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos gyerek nem akar...

16 hónapos gyerek nem akar felvágottat enni? Már semmi ötletem nincs. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem eszik felvágottat és ha úgy tartja Keve öklendezik is tőle ha megpróbálom adni neki. Se párizsi se virsli se más szalamik semmi. Nehéz így változatosan etetni. Fogzás lehet? Eszik darabosat, püréset és folyosat is. Hogy próbáljam adni neki? Másnak is volt így?

máj. 25. 22:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Nem csodalom, h oklendezik, ezek a legalja szarszemet hulladekokbol osszerakott elelmiszeripari ocsmanysagok. Tenyleg ezen mulna a valtozatos etetes?
máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Hát már nem sok ötletem van. Bundás kenyeret se nagyon eszi meg. Tojásra torta szerintem ilyen kicsinek megterhelo reggelire.

Légyszíves akkor valamit írnál amit tudnék neki adni. Ezeken kívül (vajaskenyér, lekváros kenyér, babacsinta, croissant, sajt, kalács.)

máj. 25. 23:07
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Zoldseg gyumolcs
máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Gyümölcsöt eszik 10óraira

Zöldséget csak főzve.

Próbáltam ubolka, paradicsomot, paprikát adni neki de azokat is félre tolja.

Te gyereked mennyi idős?

Mindent megeszi?

máj. 25. 23:11
 5/35 anonim ***** válasza:
81%

Hat, ne adj neki…?

Mi alapbol ritkan eszunk, nem nagyon hianyzik. Mindenfele kences kenyeret szoktunk enni salataval, zoldsegekkel. Ha illik hozza, kerul ra/ bele pl fott tojas, savanyu uborka is :D

Avokado, padlizsan, tonhalkrem. Vagy vannak kulonbozo zoldsegkremek is, millio recept van a neten.


De ugye kenyeren kivul mast is eszunk reggelire, vacsorara. Tortilla sajttal, zoldsegekkel osszesutve, palacsinta, gofri edesen es sosan, tojas variaciok, kasak (Rizs,hajdina, zab gyumolcsokkel). Ilyesmik.

máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

5-os vagyok, persze nyilvan nalunk is van, hogy ures kenyeret eszik a gyerek es igy ennyi. Vagy halrudacskat ebedre, mert ennyi idom volt…

Semmi nem tokeletes, csak azert van a parizsin kivul meg lehetoseg, amikkel esetleg lehet probalkozni :D

máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%
16 hónaposnak miért babacsintát adsz?
máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Mert azt szereti és még is eszi. Olyan mint az amerikai palacsinta.

máj. 25. 23:23
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ne adj neki felvagottat. Helyette kenhetsz a kenyérre sajtot, pástétomot, körözöttet, főtt tojást, vagy ehet mást, mint kenyeret.... Pl tejbegrizt, zabkasat (nálunk minden reggel zabkasa a reggeli), rántottát (nem megterhelő szerintem, te miért gondolod annak? Feherjedus, zsiradékot meg csak picit használj).
máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

7-es, en felnottkent is imadom a “babacsintat”. Vagy nevezhetjuk gyumolcsos palacsintanak is, tokmindegy, mert amugy kb mindenfele gyumolcspurevel is mukodik, a bananon kivul.

De lehet sosan is elkesziteni, mondjuk edesburgonyaval. Az en szemelyes kedvencem az eper pures :D

máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!