Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves anyatejes babának a...

Fél éves anyatejes babának a gyümölcsök és a zöldségek mellé szükséges tejpép vagy rizspép?

Figyelt kérdés
Gluténmentes rizspépre gondoltam. Ugye az tejmentes? Most kezdtünk almát kóstolgatni. Éjjel többször kelünk,szerintem kevés már az anyatej,éhes a babám. A tejpépek hypoallergének? Melyik vált be nektek?
2010. okt. 29. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:

persze, van köztük HA-s, nem is egyféle

szerintem is arról van szó hogy éhes marad, egész éjszakára már kevés a tej, adj nyugodtan pépet, az laktatóbb

mi nagyon sok félét adtunk már, mindegyiket szereti, probléma egyiknél sem volt

2010. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kezdésnek Te melyiket ajánlanád?
2010. okt. 29. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, nemm hiszem, hogy ezért kelne.

Amúyg van HA rizspép, doki felírja, de szintem még ráérsz vele, de az nem tejmentes. vannak tejmentes pépek, de az nem biztos, hogy glutémentes


A gluténmentes nem azt jelenti, hogy tejmentes!!


Miért nem szoptatod meg éjjel?


Az enyém 19 hós és még mindig kel:-)))))

2010. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kettő nem ugyanaz. Lehet,hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Természetesen megszoptatom,akárhányszor csak felkel!!! De 2 hónaposan ő már átaludta az éjszakákat,10-12 órát ébredés nélkül. Egy jó ideje újra kelünk.
2010. okt. 29. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj neki lefekvés előtt Sinlac-ot. Ez nem allergizál, rizs és szentjánoskenyérmag alapú pép. Patikában lehet kapni, kérj rá receptet, mert úgy sokkal olcsóbb! Én is ennyi idős korában kezdtem el adni neki, mert ugyanez volt, mint nálad, kevés volt neki a tejci. Ettől nagyon jól aludt, és reggelre összegyűlt annyi tej, hogy jóllakjon.
2010. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. 2 hósan átaludta az éjszakát 10-9ig, aztán pár hónap múlva 2-3-szor is felkelt. Igen, én is adtam (adok neki). Bár mi már a főzeléknél tartunk, mert már a pép sem elég neki. Nagyon falánk. Én HA pépet kaptam mindkét gyereknél és azt is javaslom (mi milupásak voltunk, lányomnál a gabonásat, fiamnál a rizseset). Biztos, ami biztos HA-t javaslok. Előzzük meg az allergiát ebben a mai világban úgyis egyre többen allergiásak. A Sinlac is nagyon jó, azt is használtam. De ha kicsit ellenkezel vele (mármint a péppel), akkor úgy is próbálhatod, hogy az almát sűríted velük, így meg is eszi és laktatóbb is. Mondjuk még lehet gond a fogzás is az éjszakai felkelésre. Lányomnál sajnos az volt a baj, nem az éhség. Azon sajna nem tudtam eléggé segíteni.
2010. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kötelező is a kisfiamnak adnom, 6 hónapos, mert nagy a kutacsa. Az anyatejben nem volt annyi kalcium a védőnő szerint...
2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Én is HA-st szeretnék adni. Egyébként a foga is jön,2 hónapja időnként kínlódik szegény.

De nemcsak akkor ébred fel éjszaka. Pici korában tápszerrel is pótoltunk,de arra már jó ideje nincs szükség :)

2010. okt. 29. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
esetleg ezek a tanácsok jól jönnek: [link]
2010. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a linket! Nem ismertem ezt az oldalt,nagyon tetszik! :)
2010. okt. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!