Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel 5 hónapos...

Miért ébred fel 5 hónapos babám minden kis apró zajra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
élettani sajátosság.nekem is mint a nagy(ma 2éves)mint a kicsi,(4hónapos 27napos)ezt csinálta.olyan 4,5hónapos koruktól minden kis pisszenésre megébredtek.Vagy összerezzen minden hangosabb hangra.
2010. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha lábujjhegyen jártok hogy jaj fel fog kelni a kicsi ezt szokja meg én mindig bekapcsoltam neki a rádiót egy picit hangosabbra és igy elnyomta azt a hangokat amit a nagyok produkáltak hirtelen pl:végikcsörtett a nappalin!igy oldottam meg hogy a hirtelen zajra ne ijedjen meg!
2010. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a picit isten éltesse sokáig!!!:)) hozzá van szoktatva akár nappal akár éjjel hogy szól a tv eddig nem volt ilyen csak kb 2 hete.felébred arra is ha köhögök a szobában ő pedig alszik a kiságyában.
2010. okt. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!