Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám veri a fejét...

8 hónapos babám veri a fejét a falba/szekrénybe stb. Tiétek is csinálja, vagy valami probléma lehet?

Figyelt kérdés
Úgy csinálja, hogy a szekrény, vagy kanapé elé ül és ütemes előre-hátra mozgással veri a fejét. Nem sír, még csak meg sem lepődik. Jó, azt hozzáteszem, hogy ez nem erős. Lehet, hogy valami baja van?
2011. nov. 11. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislányom is csinálja néha. Nem hiszem, hogy baj lenne. Játszik. szerintem.
2011. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csinálja néha az etetőszékben. 7 hónapos, nem hiszem, hogy baja van. :)
2011. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak próbálgatja magát. Az én lányom is 8 hónapos, ő ezt lábbal szokta csinálni, és erősen.

A tesómék babája anno a járólapot fejelgette, és nem óvatosan, hanem úgy rendesen koppant a kis feje. Aztán leszokott róla.

2011. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:) Csak azért mert valaki azt mondta, hogy ez esetleg az autizmus jele lehet... De akkor ez hülyeség, ugye?
2011. nov. 11. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ebből betegségre kell következtetni.


én lányom is beveri a fejét, ő akkor ha dühös valami miatt, és többször egymás után. kb.8 hós kora óta, most 16 hós.

2011. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinálta 9-14 hónapos kora között.Most 27 hónapos értelmes nagyfiú ,semmi következménye nem lett és szellemileg is teljesen épp.A barátnőm kislánya több mint egy évig csinálta ha hisztizett.Most kiscsoportos ovis és nála is minden ok!!!Nyugodj meg nem lesz gond,csinálnak ennél furcsább dolgokat is :)
2011. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!