Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült már kifognotok...

Sikerült már kifognotok Elefanten cipőt féláron? Állítolag az utolsó párokat és amiből túl sok van 50%-os áron adják.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hol???
2010. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden Deichmann üzletben.
2010. okt. 31. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:

te hol laksz? mi Nyíregyházán, de én erről a hírről nem hallottam. megnézem a honlapjukat....

első voltam ismét

2010. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha. Pedig rendszeresen nézzük, és viszonylag gyakran veszünk is.
2010. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm már több párat is kifogott. Ő kisfiúsat vásárolt, de nekem most lányosra lenne szükség. A lányból mindenféle méret volt. Miskolcról van szó, arról az üzletről, ami az Auchannél van.
2010. okt. 31. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Már én is láttam, de persze soha sem olyat ami nekünk is jó lenne.
2010. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk, egy két darab volt csak ilyen félcipő kinézetű és persze csak 1-2 méretben. Azonkívül még így is 5990 volt ráírva...Mivel tél jön, béleletlen félcipőt nem veszek, tavaszra előre megvenni rizikós, (én 2 x jártam meg így mikor a fiamnak előre vásároltam és nem lehet ám árában eladni az ilyesmit...) és 6000 ft-ot sokallok érte elefanten ide vagy oda:(
2010. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,én eddig mindhárom cipőjét féláron vettem.Meg egy superfitet jövőre,a humanicban.3 ezer forintért...Ezek nincsenek a honlapon,mindig csak 1-2 darab van,menni kell utána,másképp sajna nem megy.Én hetente egyszer tuti megnézem a deichmannt.Most csizmát szeretnék így venni,de szerintem ez most nem fog összejönni.
2010. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3999Ft-ért volt a méretünkben,de olyan szűk a száruk,nem lehet tágítani,hogy nem csúszik bele a babám lába.Nagyon sajnáltam,megérte volna.
2010. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, 9.55-ös! Melyik városban láttad? Magasszárú volt, bőr vagy velúr? Sokat segítenél.
2010. nov. 1. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!