Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a babám nem...

Mit csináljak ha a babám nem akar elfogadni semmi ételt nagyobb mennyiségben csak néhány (1-2-3) falatot)? Anyatejes.9 hós.

Figyelt kérdés

Már arra gondoltam,hogy jól kiéheztetem(nem adok cicit),de nem vát be,mert annál türelmetlenebbűl követelte a cicit.

Szerencsére tejem van még mindig szerintem még sok is,mert nem szívja ki mindet.

Széklete is mindennap van 1 szer kiadós.


2010. okt. 31. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is anyatejes volt és hasonlóan szenvedtünk a mellétáplálástól.

Idővel megoldódott.

Csak arra kell ügyelni, hogy az ízeket szokja, mert akkor ha már nem lesz cici vagy nem lesz elég a tejci, akkor majd eszik belőle többet.

2010. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal kóstoltasd, és csak az után a tejcsi. Idővel úgyis kíváncsi lesz az új ízekre. Fogacskái vannak? Ha igen, jöhetnek a roppanós dolgok a tejbepapik helyett (kuki,bio abonett, buláta, -jók, mert nyálra olvadnak, és nem kell félni, hogy félrenyeli- kifli csücske,de az morzsálódhat). Sokszor csak nyalogatni fogja, és nem is nyeli le, de ez nem baj. Amíg van tejed, addig nem gond, csak próbálgasd. Ami marad, jégkockatartóban mehet a fagyasztóba, majd ha megfagyott egy zacskóba, és köv. étkezésnél csak 1-et kell kivenni.
2010. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is anyatejes.Kb.14hónapos koráig kinlódtunk a hozzátáplálással.Addig szinte alig fogadott el mást,még inni is alig ivott.
2010. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!