Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám az ágy rácsába...

6 hónapos babám az ágy rácsába kapaszkodva feláll ez nagyon korai még?

Figyelt kérdés
karácsonykor volt 6 hónapos 3 hete már majdnem teljesen magától felül,kb 2 hete mászik. Félek nehogy a gerincének baja legyen emiatt. Nem mi erőltetjük, mindent magától csinál.
2009. jan. 6. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korainak számít ugyan más babákhoz képest, de semmi baja nem lesz. Egyszerűen erős, ügyes kisbaba. Az én kisfiam is 6 hónaposan állt fel, előtte 5 hónapos korától már mászott, és egy vagány kis vasgyúró most is!
2009. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha magától csinálja nem lesz baja,mert ezek szerint elég erősek az izmai ahhoz,hogy megtudja tartani magát.

Hogyha mégis aggódsz,akkor próbálj neki nagy teret biztosítani,hadd másszon sokat,viszont mivel már egyszer sikerült neki felállni bármibe képes lesz belekapaszkodni csakhogy ácsoroghasson. Nem tudod visszatartani. Ez van :). Egyébként nagyon ügyes.

2009. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, legyél rá büszke, hogy ilyen ügyes! Az én babóm 7.5 hós de csak ül, mást még nem csinál. Mit csináltál vele, hogy ilyen hamar ennyi mindent tud? Sokat volt a kiságyban vagy a szőnyegen?
2009. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tejóég! Ezt hogy csináltad? :-)

Az enyém 7 hónapos múlt és még nem ül magától, csak segítséggel, próbálkozik már azért. Remélem nem baj, itt latom hogy más babák már 7 hónapos kor fölött már tudnak ülni.

2009. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem csináltam vele semmit, a saját tempója szerint csinál mindent. A tesója is korán elindult 9.5 hónaposan egyedül ment.
2009. jan. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!