Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babával, aki...

10 hónapos babával, aki mászik és kapaszkodva jár, mit lehet csinálni a játszótéren?

Figyelt kérdés
A bébihintán kívül.
2011. aug. 30. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
enyém 10 hós és még semmit nem csinál csak ül. Hinta, homokozó, leterítek plédet és a füvön molyol amíg a nagytesó játszózik, tricikliben toligálom, tesóval együtt szoktak mérleghintázni.
2011. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintén 10 hós a pici, egész délelőtt a játszótéren szoktunk lenni (nagytesó miatt). Először alszik a babakocsiban, aztán ha felébred, akkor hinta, meg lerakom a fűbe, és ott elvan.

Délután is szoktunk menni, de akkor max 1 órát, akkor is hinta, fű, néha anyukák babáznak vele.

2011. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk apró kavics van, kap egy vödröt meg egy lapátot, tök jól elvan. Tegnap már a mászókát is kipróbálta (teli lépcsők kis házba vezetnek, a vége csúzda) és megy neki egyedül (persze ott vagyok mögötte). Imád hintázni meg mászni, faleveleket nézegetni. Meg játékbabakocsit tologat, és labdával is elvan.
2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csill79 ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos.Most kezdünk játszóra járni.Tegnap betettem barátnőm 1 évesével a homokozóba és nagyon élvezte.Tök jól elvolt.Mászkált,lapátol.A sóderben is imád mászkálni,üldögélni.
2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor tehát be kell szerezni homokozós játékokat. Kullancstól nem féltitek? Mi eddig csak a Tisza-parton tettük le a fövenyre, de ott nincs kullancs. Városi játszótereken szokták őket irtani?
2011. aug. 31. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom írtjàk e de egy kúszó mászó gyereket nem korlátozhatok le mert mi van ha kullancs megy bele. Van kullancs kiszedőnk, szerencsére még nem kellett használnunk.
2011. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdeznék: mit csináltok, hogy ne egye pl a homokot, kavicsot?
2011. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2.

Ott ülök mellette és a kezébe lapátot, vödröt, stb adok, így nem zabálja fel a füvet és a kavicsokat.


Bp, nálunk én még nem találkoztam kullanccsal.

De előbb-utóbb úgyis mennetek kell játszótérre, ne félj a kullancstól, különben ki sem fogod tenni a lábadat a lakásból.

2011. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha enni akarja rászólok hogy nem szabad és megmutatom hogy a vödörbe szórja. Evett már homokot, itthon virágföldet kimostam alaposan a száját.
2011. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!