Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is használjátok néha az...

Akkor is használjátok néha az orrszívót, ha a baba nem beteg?

Figyelt kérdés

Kislányom ha sokat mozog mostanában a száján veszi a levegőt. Nem beteg, nem taknyos. Látszólag semmi baja.

Viszont én is kifújom az orrom néha akkor is, ha nem vagyok beteg. Nem kéne neki is kiszívni időnként?


2010. nov. 1. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem használom csak akkor ha tényleg náthás lehet,hogy az orrmandulája nagyobb egy kicsit mutasd meg egy dokinak
2010. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor látom, h vanna neki benne egy nagyobb hívatlan vendég és mélyebben van, tehát nem bírom kikapni, akkor igen, használom.de ez ritka.
2010. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor porszívózom az orrát, ha náthás a picim. Minden este fürdés után, mikor fellazul a váladék a nóziban, kitisztítom a baba orrát, fültisztító pálcikával

(az óramutató járásával ellentétesen, hogy a vatta ne sodródjon le a pálcikáról) Elég viccesen hangzik, de tényleg így csinálom. Olyan pálcikát választok, amelyik nem "pihés", hogy ne irritálja a baba nóziját.

2010. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igen, néha kell.
2010. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igen,ha hallom hogy be van dugulva az orra vagy látom,hogy van benne "cicakaki"mindig kiszivom.Általában kétnaponta.Még nem volt beteg,négy hónapos
2010. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. kétnaponta, de van, hogy minden nap... attól függ, mit látok benne ill. szörcsög-e... nem szereti, de utána jobban érzi magát :))))))
2010. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden este, fürdés után, úgy feláznak a cuccok, hogy csak lesünk mik jönnek ki. Egy pillanat alatt kijön, ha fürdés után szívjuk le a nózit.

Napközben nem szoktam.

2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom. Beteg még nem volt, de már kétszer megtörtént, hogy eldugult az orra. Akkor leszívtam neki. Viszont a fülpiszkálós módszert én is alkalmazom naponta! És szereti :D
2010. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!