Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülés legyen?...

Melyik gyerekülés legyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nania cosmo sp isofix (9-18)


vagy


concord trimax pure (9-36)


Max. 30e-t tudunk költeni ülésre, már egy csomót néztünk, ez a kettő ment át a rostán (nálunk). De szívesen várok egyéb ajánlást is. Ja, használtat nem akarunk.

Köszönöm:)


2010. nov. 1. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős. Én a másodikat nem ajánlanám kisebb gyerekeknek, mert egyrészt nagyon magas még neki a háttámlarésze szóval furi lenne nekem egy kicsi gyermek benne, másrészt az oldalvédelme szerintem borzasztó. És ha kisebb is gyerek azon a lukon oldalt tuti kidugja a kezét és abból meg egy szép törés is lehet egy erősebb fékezéskor . Szóval az nálam kilőve. Az első jó szerintem, és 9-36kg ból pedig ajánlom ezt vagy hasonlót és az ára is jó szerintem.


[link]


Bár mi nem ilyet vettünk végül hanem drágábbat úgyhogy személyes tapasztalatom nincsen és 9-18kg-t de mostani fejjel nézve már simán megtette volna ebből a kettőből is bármelyik mert alig használjuk. Viszont ez a concord nagyon nem szimpi nekem az oldalvédelem miatt.

2010. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi espirot vettünk


[link]


0-25 kg

iszonyat jó a huzat, kényelmes minden korosztálynak


gerinckiemelő, övelterelő, dönthető

minden korosztálynak állítható minden rajta


és nem utolsó sorban olcsó és szép, designos


mi is rengeteget megnéztünk a drágábbakat is, de akármelyikbe beleültettem nem volt kényelmes neki

ebben viszont rendkívül jól érezte magát az első percektől fogva


tényleg ajánlom, szuper ülés

mielőtt vásároltok ültesd bele, akkor meglátod melyik lesz a jó neki

2010. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztonságos legyen elsősorban, ha nem is divatos.Ezen nem kell sporolni,egy életről van szó.
2010. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!