Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás: Hat hónapos...

Hozzátáplálás: Hat hónapos kisfiam nem igazán akar megbarátkozni a gyümölcsökkel, eddig csak anyatejet evett, valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Eddig az őszibarackot, almát, meggyet, sárgadinnyét és a banánt próbáltuk. Talán a barackból evett eddig számottevő mennyiséget, a meggy úgy tűnt ízlik neki de meghajtja, a többi gyümölcs a pólóján kötött ki.
2010. júl. 24. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

próbálj édesebb gyümiket adni talán azért nem izlik neki mert nem édesek ...


a meggyet a 18. hónapban kezdte szeretni - szintén anyatejes-


lehet pl:


gesztenyét,

sütőtököt - később mert mostanában nemigen kapható-

érett vilmoskörte

szölő

sárgarépa -tudom zöldség de almával és barackkal is finom-

birsalma



hátha....

2010. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy bébiételként adod neki az általad felsoroltakat, úgy lehet, hogy jobban elfogadja, mint nyersen. Legalábbis nálunk mind a két fiamnál ez volt/van.
2010. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hó végén lesz 7 hónapos hármaskánk és Semmit sem fogad el kizárólag az anyatejet!Még a sima vizet is kiöklendezi!Nem segítettem csak leírtam,hogy nálunk is ilyesmi a helyzet(ha nem rosszabb).
2010. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit a fiam imád:


barack-banán-alma vagy magában vagy sinlaccal

banán-meggy magában vagy sinlacal vagy vaníliás rizspépben (így a banán fog a meggy pedig hajt, isteni az íze)

banán- barack-sárgabarack vagy magában vagy sinlaccal



próbáld ezeket ki

2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!