Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok problémám van és volt is...

Sok problémám van és volt is az anyósommal. Miért álmodok mindig olyan rosszakat róla?

Figyelt kérdés

Borzasztó!! Most már nem látom olyan sűrűn, mint eddig, mert szétmentünk a férjemmel. Előtte minden nap 2-3-szor is megjelent nálunk babázni. Zűrök voltak köztünk és nézeteltérések, nevelési különbségek. Mindenbe beleszólt, a fiát manipulálta, így otthagytam őket. Elég lett belőlük. De mostanában állandóan vele álmodok, hogy elviszi a kicsikémet, meg durva velem, és a babával is hajmeresztőeket csinál. 1 éves lesz a babám. Egyébként mézesmázas, de tudom a hátam mögött elhord mindennek, mint más családtagot. Vagy csak én gondolom olyan rossznak. De elviselhetetlen, koszos, buta, mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja. Segít is sokat, meg hoz sok mindent a kicsinek, de ránk akaszkodik és dirigál. Mondjuk már nem, mert csak akkor látom, ha a férjem elviszi hozzá a kicsit, mert olyankor én is megyek, féltem tőle, mindenre képes. Volt részem benne. A férjem pedig nem látja be, hogy javarészt az anyja miatt jutottunk ide, ahol vagyunk. Nem csak neki köszönhető, de nagy része volt benne.

Vagy kezdek megbuggyanni??!!


2009. jan. 6. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Dettó!!!Irnék a prividre!!!
2009. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!