Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon? Névnap, mikulás,...

Mit kapjon? Névnap, mikulás, karácsony és szülinap 1 hónapon belül.

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz 1 éves a fiam. Van egy 3 éves nővére és tőle örökölt egy csomó készségfejlesztő játékot. Olyasmit nem akarok. Csak autó, vonat, ilyesmi jut eszembe, vagy ruhát vegyek?

1 nagyobb ajándék vagy több kicsi?


2010. nov. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra és születésnapra nagyobb, értékesebb dolgot, Mikulásra, névnapra kisebbet, jelképesebbet.

Mikulásra lehet: narancs, mandarin, banán, alma, tejcsoki, kis autó, matrica, tejszelet, túró rudi.

Karácsonyra könyv, ruha, kedvenc játék.

Névnapra apróság, szülinapra torta, ruha, játék.

2010. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%

Most még mindegy, h mit veszel neki mert úgysem tudja úgysem értékeli.

De viszont pár év múlva mikor már értékeli amit kap minden alkalomra külön vegyél neki ajándékot...

Mert nem illik letudni egyben mindent.

Volt egy ismerősöm akit Ádámnak hívnak karácsonykor született és a szülei mindig letudták neki egyben az összeset. Rosszul esett neki, mondta.

Mert a tesója mindig külön kapott mindent.

Nekem ha lesz gyerekem biztos olyan nevet fogok neki választani ami nem a szülinapja környékén van.

2010. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát én se így akartam nevet választani, de korábban született a vártnál.

Amúgy én is úgy gondoltam, hogy több apróságot kap.

Mikulásra Hippes csokis tejbegríz (azt kapott anno a tesója is)+ van egy csomó régi plüss mikulás, rénszarvas stb, ami neki még újdonság lesz.

Lehet, hogy névnapra kap valami nagyobb játékot, mert az lesz először és azzal eljátszik karácsonyig, akkor meg a családtól úgyis kap játékot. Szóval tőlünk akkor már csak ruhát kapna. Aztán szülinapra megint valami apró játék.

(rengeteg könyvünk van és még csak most kezdi érdekelni)

Akkor végülis csak 2 játékot kell kitalálnom.

Várok még konkrét ötleteket is!

2010. nov. 2. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mi is úgy ajándékozunk mint ahogy az első.nekünk is 1 hónap alatt van a mikulás a karácsony,majd 2 hét múlva a szülinap,aztán 2 hónap múlva névnap majd húsvét.De télapóra:pici csoki,gyümölcs,tejes desszertek.Karácsony,valami ügyeskedő játék(2 éves fiú).Szülinapra szép torta,sok lufi,egy nagyobb ajándék amit a család összedob.névnapra eddig nem kapott semmit,most valami apróság,kinti játékok vagy labda játékok.
2010. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!