Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el? Épp ma lett...

Hogy mondjam el? Épp ma lett pozitív a tesztem! Karácsony,2. baba. Jajj! BOLDOG VAGYOK!

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

ÉLETEM LEGBOLDOGABB KARÁCSONYA EZ!!!

Itt ül ölemben 1év kisfiam, ma reggel ismét pozitívat teszteltem, igaz halványka még, meg csak 12 nappal vagyok ovu után, de egyszerűen...ááá

Fel sem fogom, hogy ismét anyuka leszek.

24én családi karácsony, szüleim, testvérek, és a párom szülei, testvére.

A kisfiam miatt már 23án este megcsináljuk a fát.

Istenem...össze vissza írok!


MIKOR?HOGY mondjam el?

Azért tulajdonítok neki jelentőséget, mert ugye nehezen jött a kisfiam is, a tesó is most sokára jött, illetve ugye KARÁCSONy, meg a család is szűk, és LEHET ő lesz az UTOLSÓ babánk:(

Fiatal vagyok, 24...szülnék még, majd lehet később, de lehet marad a kettő baba!

De már van némi rosszullét, párom tuti kiszúrja:)

Neki mondjam csak el?

Már ma?vagy várjak még karácsonyig?Egyszerre mondjam mindenkinek?

Vagy semnkinek csak a páromnak?



Bocsánat hogy hosszú meg összevissza lett

BOLDOG VAGYOK!!!Ettől szebbet nem is kívánhatnék!!!


2010. dec. 20. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én várnék karácsony estig a helyedben :))))))))))

Jaaaaaaaj teljesen belelkesültem én is, de örülök neked!

2010. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én a babonás hülyeségem miatt csak a 12. hét után mondtam el a családomnak. Persze a férjem még aznap este megtudta. Vettem egy édes babafelsőt, beletettem egy ajándékzacsiba a pozitiív tesztemmel együtt (persze fertőtlenítettem) és átadtam neki.

Az anyukámnak is elmondtam kb a 7.héten, de a többiek csak a 3. hónapban tudták meg.

Ha nem vagy babonás, nyugodtan mond el nekik szenteste.

Nekem is egy éves a lányom, de el nem tudnám képzelni hogy most terhes legyek a kistesóval :-) :-)


biztos örülni fognak.


Sok boldogságot kívánok nektek

2010. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én karácsonykor mondanám el,bár a páromnak lehet hamarabb.jajj gratulálok annyira aranyos volt az irásod
2010. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Karacsonyig szerintem bird ki,addig meg tesztelj egyet,legyen biztos,aztan este a kisfiadnak rajzolj egyet,es rajzold le a csaladot anya apa,kisfiad s meg egy baba kerdojellel,aztan mutassatok meg apanak,hadd lepodjon meg,persze ez csak egy otlet a sok kozul:)Gratulalok,en is orulok neked:)
2010. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én apának elmondanám, a többieknek pedig karácsony este. :-) Valahogy úgy gondolom, hogy azért vagyunk egy pár, hogy EGYÜTT közöljük a családdal. Kicsit kívülállóként érezném a férjemet, ha neki is a többiekkel együtt kéne megtudnia, mégis csak része volt benne. De ez csak egy vélemény. :-)


Egyébként meg GRATULÁLOK!!! :-))

2010. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

A gondolattól még meg is könnyeztem:-))

Egyébként hogy érted, hogy a tesó is sokára jött??

Még csak 1 éves az első babád:-)

Én azonnal elmondanám az apukának, nem bírnám magamba tartani:-)

A többi családtagnak meg karácsonyra:-)

Sok boldogságot kívánok nektek!

2010. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

na király!én is így gondoltam, apcinak előbb elmondani:))

Viszont neki akkor hogy?írjam facebookra?van egy privát csoportunk ott, ahova csak mi írhatunk és senki más nem látja


vagy neki 23án ha kész a fa?tegyek rá egy tesztet?


istenem

létezik ilyen?hogy minden úgy alakul az életemben ahogy elterveztem, hogy ennyire szuper karácsonyunk lesz, hogy lesz tesó és minden?

akkora ajándék ez, leírhatatlan!!!

Hihetetlen, hogy mindez megadatott nekem/nekünk

2010. dec. 20. 10:13
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon Gratulálok neked, osztozok az örömödben! A kérdésedre válaszolva apának mindenképp elmondanám, hogy hogy? valami vicces dologgal (nekem eddig neki még nem kellett elmondani, mert mindig együtt csináltuk a tesztet, együtt tudtuk meg), és ha a szülőknek is el szeretnétek mondani, akkor én az ajándékkártyára írnám rá mindenkinek, hogy Boldog Karácsonyt stb kíván: "anya", "apa", "picifiú" és a Kistesó. (a " " közé persze a megfelelő név)

Nálunk legalábbis ez volt a terv. Karácsonykor lettem volna 10 hetes, és van egy egyéves fiunk. Sajnos 7 hetesen láttuk, hogy a kistesó csak később szeretne jönni, most mégsem tetszett neki ez a kiadó albérlet, így mi csak a mi nevünket írjuk az ajándékkártyára :o(


Igazából én mindenképpen megvárnám (meg meg is vártam) hogy 7 hetesen lássa doki, (halljuk a szívhangot) és utána mondtuk el/mondtuk volna el a szülőknek, a barátoknak meg szilveszterkor, mert úgyis feltűnő lett volna, hogy nem iszok. De ez az én történetem, nem én vagyok az első, nem az utolsó sajnos ilyen történettel, ezzel csak azt akartam írni, hogy én még nem mondanám el karácsonykor, Karácsony ide vagy oda (ha addig nem látja doki). Ugyanolyan boldogság lesz pár hét múlva is Nektek is és a családnak is. De akkor már biztos lesz!!!


Sok Boldogságot kívánok a picihez is, és legyen legalább ilyen boldog a karácsonyotok, mint amilyen boldogan írtad a kérdésed! :o))

2010. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

igen, ismerős


2 évvel ezelőtt karácsonykor 6 hetes voltam, megvolt az uh, kaptunk képet

mindenkinek nyomtattam sajátot belőle, betettük a fa alá

aztán janárban missed ab 11hetesen:(


Meggondolom...

2010. dec. 20. 10:17
 10/24 anonim ***** válasza:

Kövesd a régiek bölcs szokását, és 12 hetes korig ne mondd el, csak a férjednek. Az egy éves fiadnak se. Az első három hónapban tényleg gyakori a spontán vetélés (ne adj Isten, hogy ilyen előforduljon Veled), ezért jobb, ha kivárod a 12 hetes vizsgálatot, és utána mondod el szüleidnek. Egy kis önfegyelmi gyakorlat...:)

Minden jót Neked.

2010. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!