Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdése után...

Hozzátáplálás kezdése után székletprobléma?

Figyelt kérdés
6,5hónapos kisfiamnál kb.2-3 hete kezdtem a hozzátáplálást. Az alma, krumpli nem vált be, jelenleg őszibarackot és sütőtökpürét kap, tegnap és ma kapott szilvát is (keveset, kecskeméti üvegest). Mivel anyatejes eddig naponta többször is volt széklete, de most már 3 napja nincs semmi.
2010. nov. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is nem rég kezdtük a hozzátáplálást 6 hónaposak leszünk.Éppen 3 napja nem volt széklete a kisfiamnak,ő is anyatejes egyébként.Eddig minden rendben volt.tegnap adtam neki szilva bébiételt(Kecskeméti)és az meglazította a székletét,így ma már volt is!3 egész nap erőlködött és csak kis golyócskák jöttek tőle:(.Vagy ha az nem válik be akkor a Duphalac szirupot nekünk a gyermekgyógyász ajánlotta ez székletlazító!Jobbulást a picurnak!Üdv:Krisztina
2010. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, ill. még mindig nem az igazi. Bár én előbb kezdetem a hozzátáplálást, mert tápszeres. Még az őszibarack is megfogta:(

Laevolac kúra szokott segíteni (10 napig 5ml), utána pár hétig viszonylag rendben van.

2010. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond volt az elején. Volt nyuszibogyó is. Volt, hogy csak egy bogyó volt egy nap. Én nem adtam neki almát, nehogy fogja a hasát. Cukros kamillateát adtam hashajtónak, a védőnő ajánlotta.
2010. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!