Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan erdelyi anyuka...

Van itt olyan erdelyi anyuka aki a marosvasarhelyi magan Nova-Vita korhazban szult?

Figyelt kérdés

Es ha igen,akkor mik a tapasztalatok?Legyszi irjatok le mindent.

Koszonom

26 hetes kismama


2010. nov. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem is hallottam rola...(maros megyebol szarmazom, de besztercen szultem ugyancsak maganklinikan)
2010. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az unokatestverem fog ott szulni 1 honap mulva, erdeklodok tole es majd irok
2010. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok,koszonom elore is
2010. nov. 8. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, en igertem, hogy fogok jelentkezni, masodik vagyok.

Az unokatesom szult, dec 10-en programozott csaszarral a klinikan, mindennel meg volt elegedve, 500 eu-ba kerult minden, mutet, ellatasok, o meg volt elegedve mindennel.A doktorno kedves volt, mindent elmagyarazott neki meg joval a szules elott, hogy ne erje meglepetes. Eddig telefonon beszeltunk, Karacsonyban tudom meglatogatni, ha meg erdekel valami megkerdezem tole, ird le.

Te is ott akarsz szulni?

2010. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi, hogy az anyukaja is bent volt a mutet alatt, nem tudom, ha mas is beoltozhet, igaz o altalanos orvos egy mas varosban...
2010. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!