Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme karácsonyi ajándék...

Van értelme karácsonyi ajándékot venni egy 3 hónaposnak?

Figyelt kérdés
A kishölgy az unokahúgom és minden karácsonykor náluk gyűlik össze a család.Szeretnék neki is ajándékozni, de nem tudom, nem pici-e még ehhez.
2010. nov. 3. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel még picike ezért játék helyett vegyél neki ruhácskákat,tisztálkodási eszközöket vagy akár pelenkát.

a szülei ezeknek biztos örülnének.


nekem is van egy 21 hónapos lányom és az ilyeneknek mindig örülök.


ja vegyél a kicsinek egy 400 ft-os csörgőt és így kap játékot is !



24N

2010. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van:-))Aranyos gesztus,biztosan jól esik majd a szülőknek.Nekem 6 hónapos a babám,ez lesz az első karácsonyunk eggyütt,már alig várjuk.A baba annyira nem érzékeli,de nekünk jó érzés lesz.
2010. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Vegyél neki persze.

Ruhát, v pelenkát vagy kérdezd meg a szüleit mi az amire szükségük lenne.

2010. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen van! Nem a 3 hónapos baba miatt, hanem a szülők miatt. Akár játékot, akár ruhácskát veszel neki, már maga az elv: hisz ő is a család tagja, kaphat ajándékot.

Mi tavaly az akkor egy hónapos babámnak vettünk, de csak egyetlenegy rezgő csörgőt, a jelképesség miatt, mert tudtuk, hogy a nagyiktól, nagybácsiktól fog még kapni. Ha mindenkitől csak egyet kapott volna, az kapásból 5 játék ( a dédit is beleszámolva) de persze nem csak egyet kapott...

2010. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne. Nem a kifejezett értelmet kell látni a dolgokban, mert valóban nem látsz majd örömöt az arcán hanem, hogy egyel megint bővült a család, 1 teljes értékű taggal. Ajándék jár neki is. sőt mint valaki írta, ilyenkor inkább a szülőket ajándékozod a különféle babaápolási dolgokkal, de arra mindíg oda figyeltem, hogy egy kis csörgő, egy kis plüss vagy valami jusson a picinek is.
2010. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vegyél mindenképpen! Tavaly karácsonykor 3 hetes volt a fiam, és mindenkitől kapott ajándékot. Sőt, ő kapott a legtöbbet. Kapott pelust, ruhákat, puha plédet, csörgőt, plüssállatokat, kocsicipőt. Olyat vegyél, amire szükségük van, meg egy kis játékot, aminek ő is örül.
2010. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom három héttel karácsony előtt született, és mindenkitől kapott karácsonyi ajándékot. Apróságokat, használati dolgokat, amiknek igazából én örültem. Nálunk egyébként sem szokás több tízezer ft-os ajándékokat adni egymásnak. Mivel minden gyereknek a családban van adventi naptárja (egy családtag által saját kezűleg készített)a mi kis csöpp lányunk is megkapta a sajátját az első karácsonyán :)
2010. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ajándékozz!


Nem tudom mennyit szánsz az ajándékra, de az én kislányom kb. 3 hónaposan ezt a játékot kapta ajándékba magam is meglepődtem mennyire imádta.

[link]


Vagy babakocsicsörgőt (jó élénk színűt) [link]

2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ő még pici,tehát a válaszom,nincs értelme,DE sajnos mi anyák a gyerekünkre vagyunk kódolva,és nekünk szülőnek nagyon jólesik ha szeretik a gyerekeinket,ezért azt javaslom,vegyél valami nem túl drága,szimbolikus ajándékot.gyakorlatilag a szülőknek.
2010. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!