Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anya tudja, hogy mikor...

Minden anya tudja, hogy mikor éhes a babája?

Figyelt kérdés
Az én fiam már 6 hónapos, de még sajnos nem igazán ismerem a jelzéseit. Nem várom meg amíg sír az ételért, inkább kb. 3 óránként eszünk.
2009. jan. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy nincsen ún. differenciál sírása. Ez azt jelenti hogy teljesen másképp sír ha pl. fázik- melege van és ha szopizni akar...


Jól teszed ha jelzés nélkül is rendszeresen eteted!

2009. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hósak vagyunk, és én sem tudom mikor éhes, mert szintén 3 óránként eszünk. Így szoktuk meg, és szerintem ez így jó is.
2009. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én lányom sem szokott sírni. Én abból tudom, hogy éhes, hogy egyszerre tömi mind a két kezét a szájába, illetve, ha felveszem "rácuppan" az arcomra. De ő még most is gyakrabban kér enni. 2-2,5 óránként, pedig már 5,5 hónapos, anyatejes baba.

Szerintem se várd meg amíg sír. Figyeld meg, hogy mit csinál kaja előtt. Biztos, hogy van neki is valamilyen jellegzetes dolga. Mert a kézszopás nem feltétlenül az éhséget jelenti. De ha te így gondolod jónak, akkor továbbra is csináld így az etetést. Szerintem nagyon sokan szeretnénk, ha első perctől beszélnének:-)

Üdv

2009. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2009. jan. 7. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Az en fiam az agyik kezevel kapkod a szaja ele, es mutatja, hogy oda bele keri a hamikat...meg csak 1 honapos. Tobb jelzese is van, de meg en se jottem ra mindre, hogy mit is jelent.
2009. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is kapkod a szájához és cuppog, meg a nyelvét is dugdossa ki a száján.

Nálunk ezekből veszem észre, és van amikor a sírásából. Van egy jellegzetes sírása nálunk( síkítva sír és nem hagyja abba, hanem mégjobban hergeli be magát), és olyankor 2 ok lehet, hasfájás, vagy éhes. Ha a hasa fáj nem kéri a cicit. Én ezekből tudom. 2 hósak vagyunk.

2009. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen eszik 3 óránként, akkor semmi gond, etesd így.-)

Nekem is sokszor azért marad meg a kaja, mert még nem éhes, amikor etetni akarom.

Én abból látom hogy nyűgös, sírdogál esetenként, és keresi a cicimet. 7 hós.

2009. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!