Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja csak kezben...

Akinek a babaja csak kezben van el, illetve ugy jatszik hogy az anya ul mellete mikor szokik errol le?

Figyelt kérdés

Egyaltalan nincs el egyedul ,ha jatszik mellete ulok,ha eljovok ordit.

Sokat van kezben,jarkalunk vele odavigyuk a dolgokhoz.

vajon ha megindul akkor leszokik errol vagy nekunk kellene leszoktatni?

7honapos most.


2010. szept. 6. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ti szoktattátok rá, nektek is kell leszoktatni, ami bizony nem könnyű, sőt. De nem lehetetlen. Haggyátok mindig egy kicsit magára, mondjuk kiszaladsz a mosdóba vagy inni vagy valami persze közöld a picivel 'jön anya/apa mindjárt' Először csak 1-2 percre, majd folyamatosan növelve az időt. Ordítani fog ugyanúgy sokáig, de ha kitartóak vagytok akkor menni fog. Sajnos felkapattátok.
2010. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezen mar tulvagyunk.elertuk hogy 5percig ellegyen.Mostmar olyan ravasz hogyha felallok akkor mar ordit,meg ki se erek az ajton.

Igazabol valahol bizok benne hogy magatol kinovi,vagy ilyen nincs?

mikor majd oda tud menni a dolgokert,akkor majd lekoti magat.vagy csak almodozom?

2010. szept. 6. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja kinőni, mert ehhez szokattátok hozzá. Ha nagyobb lesz és el tud majd menni a dolgokért, vagy elér ezt azt akkor meg azért nem fog egyedül el lenni. Vagy leszoktatjátok ilyen kicsit drasztikusan, vagy viselitek. Sok sikert!
2010. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is azt szereti,ha mellette vagyok,pedig én szokattam fel ölbe.de mióta fel tud állni,meg ülni tud és arrébb menni,sokkal jobb a helyzet.
2010. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor fog leszokni róla, amikor leszoktatod.

Nem kinövi, hiszen ez egy szokás.

2010. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!