Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova teszitek babátokat, míg...

Hova teszitek babátokat, míg ti házimunkát végeztek vagy akár esztek?

Figyelt kérdés
2 hónapos lesz a babám, és sehol nem marad meg 3 percnél tovább. Se a hordozóba, se pihenőszékben, járókája még nincs, de az ágyában sem maradna.
2011. nov. 2. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Olyan nincs, hogy nem marad. Fel lett kapatva, ami nagy hiba. Tedd a kiságyban, tegyél köré színes dolgokat, nem baj ha sír, majd abbahagyja. Nem lehet mindig felvenni és nem is kell. Meg kell szoknia, hogy egyedül is kell lennie.
2011. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jaroka - tele mindenfele nagyszeru jatekkal, csorog, zenel, szines, puha, kedves, forog.
2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem lett elkapatva, sokszor leteszem a hordozóba, ha kell, ha sír hát sír, csak hát 10 perc után vizesre izzadja magát. Mindent elun. Na de nem mintha ölben jobban szeretne lenni, mert ott is sír ám. Azt mondják ekkora gyerek nem lehet hisztis, szerintem lehet. Ja, és hasfájás kizárva ilyenkor.
2011. nov. 2. 13:51
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

én soha nem hagytam egyedül és be se tettem sehova.

vittem magammal, mindig a földön a pocakján volt. ha ettem melléültem a földre, egyik kezemmel tudtam neki bábozni vagy a csörgővel szórakoztatni. ha a nappalit takarítottam játszószőnyegre raktam és énekeltem neki, ha a hálót akkor pokrócra és mondókáztam neki, az étkezőben meg habtapi volt mikor kicsi volt és ráláttam a konyhából. mindenhol más játékok voltak, és mindig úgy gondoltam, hogy tök ráérek a háztartással, ha megunja akkor befejezem a porszívózást és negyed óra múlva megcsinálom.

de leginkább akkor takarítottam mikor aludt

2011. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kiságyban, ha valami mozog, zenél vagy színes akkor el van vele, van hogy addig nézi, míg egyszer csak elalszik. 3 hónapos a fiam.
2011. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Két hónapos baba elvileg még rengeteget alszik, azalatt simán lehet enni, meg minden mást.

A tiéd hogyhogy nem alszik?

2011. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem lett elkapatva! Még nagyon picike, nem is kel, hogy el legyen egyedül! Szerezz be egy hordozókendőt vagy mei tai-t, akkor magadra tudok kötni, és nyugi lesz. És ne hagyd sírni semmiképp! Ne aggódj, nem lesz elkényeztetve attól, hogy nem hagyod sírni,sőt, sokkal kiegyensúlyozottabb lesz. Nekem 2 gyerekem van, mindkettőt sokat hordoztam, és most szinte bárkivel eljátszanak, bárki vigyázhat rájuk (most 2 és 4 évesek).
2011. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mikor 2 hós volt a pici lányom, akkor imádott a mi ágyunkon fetrengeni :-) Persze körberaktam párnákkal, de hát még amúgy se tudott forogni. Amikor nem a házimunkát csináltam, akkor melléfeküdtem és mutogattam neki a játékait, simogattam, énekeltem- mondókáztam neki. De a pihenőszékében is sokat volt, néha el is aludt benne. Ez akkor volt praktikus amikor kint ügyködtem a konyhában. Később vettünk egy hintát ami újszülötteknek is jó, azt is szerette.
2011. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is fel szoktam kötni, na akkor általában jó mélyen elalszik, de úgy nehéz enni, mosogatni, port törölni, stb...

Az alvással eddig nem volt gond, 2-3 óránként aludt egy nagyot, de ez most változóban van. Tegnap is déltől fél 7-ig nem aludt. Őt még nem kötik le a játékok hosszú időre, 8 hetes lesz vasárnap.

2011. nov. 2. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Babakocsiban nincs meg addig és viszed magaddal abban?
2011. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!