Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell használni? Hogy...

Hogy kell használni? Hogy hordhatom benne a fiam?

Figyelt kérdés
Mei-Tai hordozóm lesz.5 hós a fiam. (háton, velem szemben, hasamon nekem háttal.? ) ti meddig használtátok hordozótokat?
2010. nov. 4. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

a következő linken le is lehet tölteni a használatát [link]

nekünk kengurunk van, ezért linkeltem :)

2010. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elöl kb 8 kg-os koráig hordtam (velem szemben) , utána háton kb 1 éves koráig rendszeresen, aztán elindult és most már nem marad meg benne, csak ha nagyon fáradt
2010. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SOSEM szabad úgy beletenni a babát, hogy kifelé nézzen! Ő mindig arccal feléd legyen, akárháton, akár hason.


Videók a használatról: [link]

Nekem még csak 7 hónapos a fiam (8 kg), de a horozót egészen addig lehet használni, amíg a babád le nem kérezkedik a földre. Láttam már viccből 70 kilós férfit is belekötve. :-) (Most nem találom a képekt róla.) Szóval ha nem noname sk a Teszveszről, hanem minőségi munka, jó anyagból, jó cérnával, akkor elbírja, igazából nincs súlyhatár.

2010. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. nov. 4. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
a video nagy segítség! tök egyszerű megkötni :) én itt agyaltam, h hogy fogom szegényt egyedül beleimátkozni, de hát nagyon egyszerű :) köszönöm mégegyszer!!!!
2010. nov. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!