Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a gyermekednek Fisher...

Van a gyermekednek Fisher Price urgáló zebrája? Milyen? Szereti?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:

1 évesen kapta, akkor felállt mellette, pörgette a csörgőket rajta, rugózott előtte mint aki táncol a zenére, úgy lovalolt rajta hogy fogtam.

Most 1,5 évesen egyedül ül fel rá, száll le róla, naponta 10x ráül, van hogy arról tv-zik.

Egyébként mikor megláttam, nagyon picinek találtam, de pont jó, mert biztonsággal rá tud ülni, leszállni. Még barátnőm 3-4 éves gyerekei is imádjàk!

Tavaly karácsonykor a tescoban volt akciós, és ki volt téve minden fisher price játékból 1-1 db kipróbálàsra!

Ha bp-i vagy, a Váci úti tescoban nézd majd meg, ott volt tavaly kirakva, és leakciózva!

2010. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Karácsonyra gondoltuk Neki, akkor lesz 10 hónapos. Tanulószéke és tanuló kutyusa van már, ezért gondoltuk ezt.

Nem vagyok pesti, de van tesco a környéken. Mondjuk most az auchanban akciós.

2010. nov. 5. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek van, és most nagyon szereti a 2 éves kisfia. Az én 1 éves kisfiam pedig ha náluk vagyunk, mindig pörgeti rajta a zenélő figurákat, és rogyaszt a lábaival, táncol a zenére. Magától még nem tud ráülni, de ha én ráültetem, akkor vigyorog rajta. :)
2010. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 10 hónaposan ez volt nagy sláger, tudott vele játszani, mai napig imádja, más gyerekek is akik játszottak vele imádták! Inkább ezeket ajánlom.


[link]


[link]

2010. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!