Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivittétek ma a picurt levegőz...

Kivittétek ma a picurt levegőzni ebbe a szélbe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt Miskolcon is nagyon fúj, de én kivittem egy órára.

Jól felöltöztettem + meleg sapi + takaró és a babakocsi kupoláját jól ráhúztam.

Tényleg csak a szeme, orra és szája volt szinte csak kint.

Biztos befújt neki néha, de próbáltam úgy sétálni, hogy menetiránnyal szembe fújjon.

A széllel is meg kell ismerkedniük :-)

7 hónapos

2010. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pápán csodálatos szép, szélmentes idő van. Mi egész nap kint vagyunk.


Nálatok ennyire fúj? :(

2010. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon de egy órára én is kivittem,egyébként csodás idő lenne ha nem fújna:(babóm aludt rendesen még ebbe a szélbe is:)de már muszáj voltam behozni:(
2010. nov. 5. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal nem ártasz neki, ha szoktatod a különböző időjárási viszonyokhoz, ha az időhöz van öltözve semmi baja nem lesz. Erősödik, és aztán első szél nem fog betegséget okozni nála:) Ismerek olyat akit ha megfujt egy picit a szél, máris beteg lett szegényke, mert anyuka mindig bennt tartotta ha kicsit rosszabb volt az idő.

Mi is kinnt voltunk :)

2010. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs szél, süt a nap, meleg van, 16 fok

tiszta tavasz:-)))))

2010. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!