Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szívjam le kisfiam...

Hogyan szívjam le kisfiam orrából a váladékot?

Figyelt kérdés
Használok Sterimart és porszívózom, de nem jön ki neki, nagyon fennt lehet...
2010. nov. 5. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem keresd fel az orvosotok, ha még nem voltál, ő tud adni olyan orrcseppet, ami feloldja a váladékot. Porszívód, amikor hallod hogy tortyog. Jobbulást.
2010. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csövet dugd bele az egyik orrlyukába, és amelyikbe dugtad, ott a kis arcát kezd elhúzni. Nem tudom érthetően írtam-e, tehát 2-3 ujjadat az orra tövéhez rakod, picit nyomd is oda, és húzd ki neki. Így mélyről is kifogod tudni szívni neki. Ugyanígy a másikkal is. Ja és persze lehetőleg ne fektesd a kicsit, nem tudom mennyi idős, valaminek döntsd neki ha még nem ül.
2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor szívod az egyik orrlyukat, a másikat fogd be neki.Hátha...Ültesd közben!

Mennyi idős?

2010. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, 21 hónapos egyébként! Így csinálom, ahogyan ti is írtátok, de nem akar kijönni....várok j.hétig, ha akkor sem tudom kiszívni csak elviszem szerintem fül-orr gégészetre, gondolom ott leszívják neki...alvásnál szegényem horkol is:-)
2010. nov. 5. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
A hurutoldó az orrban lévő váladékot is oldja:Sinupret,Stodal...Párologtass a szobában,kicsit hagyd tovább pancsolni a kádban,a beszívott gőz is lazítja a trutyit.
2010. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Salvus orrspray-t mondott az orvos, hogy használjak, mert az feloldja a váladékot. Tegnap óta használjuk, még nem vettem észre változást...
2010. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!