Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is szívjam az orrát, ha...

Akkor is szívjam az orrát, ha nincs váladék?

Figyelt kérdés
Tegnap vették ki az orrmanduláját és a papírunkra rá van írja, hogy orrszívás, viszont a doktornő nem mondta, az orra pedig egyáltalán nem folyik.
2011. márc. 17. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orrszívásra akkor van szükség ha van váladék.

Itt is az a lényeg hogy a váladék ne maradjon bent és az ne okozzon arcüreggyulladást.

Vagy is ha nincs váladék akkor ne szívd, max esténként megpróbálhatod.

2011. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs mit kiszívni, kár szívgatni.. Az enyémnek is kivették, de soha senki nem mondta, hogy utána szívjam az orrát... Mondjuk, mivel ott egy seb, nem is tettem volna...
2011. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! nincs váladék, mintha nem is tegnap műtötték volna!! reggelizett, jó a kedve, nem sír, nem nyafog, játszunk. Ő már rohangászna, én meg igyekszek visszafogni azért :) nagyon jól viselte bent is, sokkal rosszabbra számítottam. ha eddig nem váladékozott ez után sem fog majd?? adtatok e éjszakára fájdalomcsillapítót?? mert ezt is írja a papíroson...
2011. márc. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!