Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom teljesen...

4 hónapos kislányom teljesen kiakadt a zokni-nadrág kombinációtól. Mással is történt már ilyen? Hogyan lehet hozzászoktatni?

Figyelt kérdés
Eddig rugikat hordott, meg lábfejes nadrágokat, de lassan át kellene térnie a zokni-nadrágra mert egy idő után már nem lehet kapni a méretében :(
2009. jan. 8. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

én úgy oldottam meg hogy - és ne tünjön ádáz módszernek- a kéthónapos babára már adtam kényelmes nadrágot és puha nem szorító zoknit szerette így időnként nappal nem rugit adok rá hanem nadrágot zoknival és pólóval.

Ettől még lehet hogy nem szereti majd szoktatni talán így lehet(ne) a legjobban. Mi a sapkával voltunk így nem szereti de nincs apelláta. Mostanra már megszokta és várja ha nem adjuk rá indulás elött...

2009. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem fokozatosan,pár órára add rá.De ha 4 hós,még lehet rá kapni rugit és talpas nacit is(Tesco,C&A,)talán várd meg a tavaszt-nyarat,akkor sokkal egyszerűbb lesz,az se baj,ha leveszi a zoknit,nem fázik meg.Nekünk soha nem volt(most 8 hós) rugink,ezért nálunk ilyen gond nincs.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!