Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 1 éves kislányom...

Mit csináljak 1 éves kislányommal? 3 hete nem akar elleni, csak rajtam lógna egész nap.

Figyelt kérdés
Mászik rám, ha leülök mellé, ha állok bebújik a lábam közé. Ha vendégek jönnek vagy mi megyünk valahova még rosszabb, olyan anyás, hogy csak sír, nem megy senkihez, bújik mögém. pedig pár hónapja nem ilyen volt. Olyan mintha egy mágnes lenne benne, hogy ha 2 méterre távolodik vissza kell rohannia hozzám és bújni. 2 percet nem képes egyedül játszani. Semmit nem tudok tőle csinálni. Egyfolytában hisztizik ha nem mellette ülök, ha állok tépi le a nadrágom, ha nem tetszik neki valami visít. Nap végére kész vagyok? Mikor lesz ez jobb?
2010. nov. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár napja nálunk is ez van (13 hónapos). Erre ma észrevettem, hogy a jobb és bal felső kettes foga éppen töri át az ínyét. Így nem csodálkozom semmin. :(
2010. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, ez klasszikus szeparációs szorongás, semi teendő nincs, majd szépen elmúlik neki.
2010. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a lányom és ugyanez a helyzet,csak pluszban még veszi ki a cicimet,és állandóan azon csüngene.Nagyon kellemes :)
2010. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
későn írok bár, de sírtam és nevettem egyszerre. A fiam ugyanezt csinálja. Múlt héten volt 1 éves. Annyit még, hogy nem csak velem, hanem 15 éves lányommal és keresztanyujával is, ha én épp nem tartózkodom vele egy helyiségben :-) érdekes apa csak játszani jó, bújni nem igazán. hm..nem tudom mi a teendö..majd kinövik..talán :)
2011. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!