Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kívűl altatja még...

Rajtam kívűl altatja még valaki 8 hós babáját ölben?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan lehetne másképp elaltatni, amivel próbálkoztam nem sikerültek, látom hogy álmos de inkább nem alszik el amíg fel nem veszem, akkor viszont fél perc és alszik. :) Meddig normális ez így, jön majd egy olyan korszak amikor Ő fogja igényelni hogy egyedül aludjon el?
2011. okt. 10. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Az én kicsim csak cicin aludt el és most 1 hete tanítottam meg őt cici nélkül elaludni, most az ölben elalvásnál tartunk, én ennek már nagyon örülök, nálam ez előrehaladás:) Bár ha nagyon fáradt akkor már előfordult többször is, hogy beraktam a kiságyba, megsimiztem, énekeltem egy kicsit és már aludt is, de inkább az ölben alvás a jellemző
2011. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az éjszakára gondolok, napközben is mindig ölben altatom, és nem ám ülve, azt nem szereti, hanem járkálva, rázva a fenekét. :) 10,5 kg......!
2011. okt. 10. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

nálunk is nappali alvásról van szó, éjszaka még cicin alszik:) Nem akarok tőle egyszerre mindent megvonni, egyelőre a nappali cicin alvást váltottuk fel ölben elalvással:) Bár az én lánykám még "csak" 8,5 kg.


DE! Most aludt el kb egy órája és vettem neki tegnap egy Playskool altató babát, most próbáltam ki először, az ölembe vettem a kislányomat, a babát odaadtam a kezébe, nézegette egy darabig, bögyörgette,hallgatta az altató muzsikákat amit a baba játszik és édesen elaludt, olyan aranyos volt:) Beraktam a kiságyba az álommanójával együtt és úgy alszanak:) Remélem ez a baba beválik altató és alvótársnak, nem kellett sem cicire rakni, sem ringatni


ez az a baba (én teszveszen vettem 2ezerért)


[link]

2011. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még a 15 hósomat is ölben altatom:-( De most már nem kell sem ringatni, sem énekelni Neki, csak fogom a kezembe, és elalszik. Az ágyába hiába rakom be, nem alszik el, hiába simogatom, énekelek, fogom a kezét, vagy csak ott ülök a kiságy mellet. Feláll, sétálgat, nevetgél, hiába álmos. Kitartást!
2011. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket. Nem is hallottam még ilyen babáról. Veszek Én is egyet és hátha történik valami változás nálunk is. :)


Jó babázást. :) Mindenkinek.......! :)

2011. okt. 10. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

csak hogy láss előre: 16 hós koráig ölben aludt el. két éves koráig cicin. 33 hós koráig pedig csak úgy tudott elaludni, ha mellette fekve szorosan magamhoz öleltem (az nem volt jó, ha csak fekszem mellette, szigorúan kötelező volt az ölelés). most az ágya szélén kell ülnöm amíg el nem alszik. mire suliba megy, talán kimehetek a szobájából is a jóéjtpuszi után...

nem mondom hogy másképp csinálnám, de azért... néha idegörlő...

2011. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt olvasva, látom hogy vannak babák akik igenis ezt a formáját igénylik az alvásnak.
2011. okt. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!