Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép ez a kislány?...

Szerintetek szép ez a kislány? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Próbáltam "arcos képeket" feltenni,ha lehet,kérlek írjatok.


2010. nov. 5. 14:51
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Hááát,kicsit gyerekes viselkedés tőlem,de...Ő a kislányom és egy "kedves ismerős" állítólag azt mondta rá,hogy csúnya...Én persze szépnek látom,még ha átlagoska is,csak rosszul esett az ismerős mondandója...és hát mások nem elfogultak a képpel kapcsolatban.
2010. nov. 5. 15:03
 12/41 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek gyönyörű a saját gyereke. A fotón lévő kislány is bájos. Ha azért kérdezed, mert versenyre vagy valami hasonlóra gondolsz benevezni, akkor azt írom, hogy ilyen értelemben nem különleges, hanem inkább átlagos kislány, de nem bántásból írom, hanem mert értek hozzá.
2010. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ah,aki a hajasat írta:)->sajnos nem nő a haja:) pedig már úgy szeretném.Mindjárt 2 éves,és még olyan kis rövid neki.Az ismerős szerint "kopasz"...
2010. nov. 5. 15:05
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem,köszi,nem szeretném benevezni:) oda másfajta gyerekek kellenek:)
2010. nov. 5. 15:06
 15/41 anonim ***** válasza:
39%
3-dik valaszado vagyok. Jesszus! Hat azert az ismerosod elmehet a busba! :( Messze all ez a kislany a csunyatol!!! Emiatt ne aggodj de tenleg. Szep a kislanyod!!!
2010. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mondhatta rá, hogy csúnya?! Én még, ha az lenne egy baba, akkor sem mondanám rá, főleg nem a szülőnek!

De nagyon aranyos, bájos kislányod, van, azzal az ismerőssel meg ne is törődj.

2010. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
67%
Minden anyának a sajátja a legszebb...én erre akkor jöttem rá igazából mikor megszültem a kisfiam!Egyszerűen nem találok benne hibát,tökéletesnek látom!
2010. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%

Szép kislány,nekem nagyon aranyos.

1 éves kislány anyukája

2010. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok.
2010. nov. 5. 15:09
 20/41 anonim ***** válasza:
48%
Hát elég rosszindulatú ismerősöd van, hogy csúnya kopasznak mondta a gyerekedet. A helyedben több gondolatot nem is fecsérelnék rá.
2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!