Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép ez a kislány?...

Szerintetek szép ez a kislány? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Próbáltam "arcos képeket" feltenni,ha lehet,kérlek írjatok.


2010. nov. 5. 14:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
48%
Az első vagyok. Én aztán tényleg kritikus vagyok ilyenekben, de hogy csúnya lenne???? Az ismerősöd nem normális...vagy csak irigykedik.!!! Szerintem különleges és nagyon cuki!! Egyáltalán nem kopasz...jézusom...ne is vedd fel, komoylan, el ne hidd hogy csúnya!!!:)
2010. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
48%
Az ismerősöd bunkó! A kislányod messze nem csúnya!
2010. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%
Sok kisgyerek nekem se tetszik, mert akkor már elmúlnak azok a kis pufis babás vonások, és olyan komolyabb lesz az arcuk. De szerintem igenis szép a lányod, különleges, nem átlagos arca van. A barátnőm kislányának se nő a haja, már 3 éves, és még mindig csak a válla vonaláig ér neki, pedig nem volt vágva, csak a frufruja.
2010. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Szerintem szép kislány!!!!
2010. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Igen,én is csak a frufrunál vágtam le egyszer,mert úgy láttam kezd belelógni a szemébe pár szál,de nagyon nem nő:)

Állítólag nekem is 5 éves koromra nőtt meg akkorára,hogy kis copfot lehessen belőle kötni.:)

2010. nov. 5. 15:21
 26/41 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem szép kislány:) Nagyon aranyos. Akkor látná az én lányomat.Ő kopaszon született szinte,oldalt volt kis haja.Most van kb 1 cm-es haja. (fél éves)
2010. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
49%

nem szép, de látszik, hogy szép lesz. 16 évesen igenis benevezheted szépségversenyre :) a húgom nagyon hasonló volt kicsinek, most babaarcú, gyönyörű hatalmas kék szemei vannak, göndör szőke fürtjei és mindenki belé szerelmes :)

én kicsinek voltam gyönyörű, igazi nagyon szép baba, de most tök átlagos arcom van, szépnek nem mondanám magam, max tudok jól kinézni, de ha csak az arcom nézem, jobban örültem volna ha kicsinek vagyok átlagosabb :)

2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
48%

NAGYON ARANYOS KISLÁNY. tÉNYLEG NEM SZÉPNEK MONDANÁM, HANEM KARAKTERES ARCÚNAK, DE EZT NEM BÁNTÁSBÓL ÍROM. nEM IS IGEN TUDOM MEGFOGALMAZNI, HOGY MI A KÜLÖNBSÉG A SZÉP, A BÁJOS ÉS AZ ARANYOS KÖZÖTT.

Egyébként ha a pufók pofija egy kicsit „lelohad” és nem lesz olyan „hörcsipofi” (nem pejoratív célzattal írtam, hanem kedveskedve), akkor nagyobb korára tényleg nagyon szép kislány lehet belőle.

2010. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%

Bájos. És szerintem pont az első nem a legjobb kép róla. Az utolsón nagyon édes!


ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond róla. én például úgy látom, hogy az én kislányom a legszebb :) És ha innen indulok ki, akkor senki másé nem lehet 10 pontos :)

De tudom, hogy a szomszédom a saját lányával van ugyan így, ezért lehet, hogy ő lája csűnyának az enyémet... De nem érdekel...

2010. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon aranyos és szép! :)
2010. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!