Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti engeditek a...

Anyukák! Ti engeditek a nagyszülöknek hogy dajkálják a babátokat?

Figyelt kérdés

nem féltek hogy elkényeztetik mert állandóan ölben van aztán meg ha hazamentek nem tudod lerakni mert már hozzászokott?

2 hónapos kislány anyukája


2010. nov. 5. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos lányka mamája vagyok.

mi szüleimmel élünk. nincs túldajkálva a pici, bár tény anyum alig várja hogy reggel meghallja hogy felkelt a picur, vagy hogy kijöjjek a szobából, spurizik is be. nincs többször felvéve a kelleténél.Lehet ésszel is imádni az unokát!


Nálatok mi a helyzet? :)

2010. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát nálunk van dajkálva rendesen.Anyuék ha megyünk már kapják ki a kezemből, tesóm ott dolgozik,ő is agyon csókolgatja,anyóséknál detto.De lehet vele birni,általában szépen eljátszik itthon,bár ha nyügöske akkor szeret ölben is lenni.Engem nem zavar egyáltalán.
2010. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy engedtem! :)

1 éves, nincs elkapatva, még a közértben is kiugrik a kezemből ha elmegy mellettünk egy ember, muszáj köszönni mindenkinek, nagyon barátságos :)


hagyd, hogy dajkálják, addig dőlj le a másik szobába és pihenj egy kicsit :)

2010. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi külföldön lakunk és nem sűrűn járunk haza és én ez miatt félek hogy ne legyen nagyon dajkálva mert ha visszajövünk akkor itt megint cak ketten maradunk és nem lesz segitség csak apa.aztán meg az én anyosom az ha kell ha nem felveszi a gyereket de hát én biztos nem fogom kibirni hogy ne szojak rá.csak meg ne sértödjön.
2010. nov. 5. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy engedem, érthető, hogy imádják az unokájukat, alig várták, hogy babázhassanak! Ettől szerintem nem lesz elrontva egy gyerek!
2010. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát én nagyon pipa voltam ezért miníg is mert, igen nálunk nem lehetett bírni a kikslánnyal mikor hazajöttünk vagy elmentek. Állandóan kézben akart lenni. Hozzáteszem ez csak anyósékkal volt így mert akár hányszor szóltam akkor sem értette meg. Persze szerintem pont tett rá hogy amikor ő haza ment akkor én mit csinálok vele. Onnantól semmit nem tudtam csinálni míg el nem ment aludni.

Sajnos most az édességgel és a meglepikkel van gond.

Állandóan hoz valamit vagy otthon tart valamit amit a gyereknek lehet adni.

Nem érti meg hogy nem lehet mindig venni neki valamit mert már látom hogy elvárja a kislány, hogy kapjon valamit.

Nem győzöm anyagilag.

Ja és pici korában nem engedtem puszilgatni. Tesó pár hét múlva megszületik de őt sem fogom engedni.

2010. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én egyenesen rosszul vagyok ha kézről kézre jár.szegény gyerek azt sem tudja mi van.azt nem akarom mondani hogy nem lehet felvenni,ugyhogy pár perc és leszerelem őket vagy kiveszem a kezükből:)persze normálisa.amikor még nagyon pici volt a lányom tesóm állandóan felvette.utána mikor tesóm elment nem lehetett vele bírni.és amikor meghallotta tesóm hangját állandóan próbálkozott hátha felveszi.de mostmár rájött hogy nem lesz felvéve,mert tesóm is tanult az ügyből:))
2010. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem, nekem állandóan adják a kezembe az öcsémet, hogy fogjam, hadd szokjon. Azon meg megbántódnék, ha pár perc után kikapnák a kezemből. Nem lesz semmi baja, engem is szeret, szeret nálam lenni, akkor miért kéne?
2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi mindennap anyáméknál vagyunk kb 3 órát délután, én ilyenkor kikapcsolok, kozmetikus, fodrász, német tanfolyam, takarítás, barátnőzés, alvás, olvasás stb......nagyon szereti anyámat, vele van el egyedül, amikor én nem vagyok ott (szep.szorongásos időszakban van:)), anyám is sokat foglalkozik vele, és sokat van kézben, de én nem bánom. ha itthon vagyunk egyedül, akkor is igényli, sokat mászik rám, velem akar játszani, nekem ezzel nincs gondom...
2010. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát én most pont ezen vagyok kiakadva!Anyám meg anyós állandóan kézbe tarják és most meg csodálkozok,hogy a kisfiam(6 hós)folyamatosan állni akar!Hónaljánál fogni kell és teljesen áll a lábán én csak azért fogom,hogy ne dőljön el!!Ha nem csináljuk szabályosat ordít!Persze mert a nagyik mit csinálnak állandóan??:"tánci-tánci-tánci!!!A baj csak az,hogy még nem kúszik,mászik a fiam és hát azt mondják(meg ezen az oldalon is többször olvastam már)hogy nem jó ha ezek a dolgok kimaradnak és már rögtön áll a baba!Ráadásul pont ma olvastam utánna,hogy ilyenkor lúdtalpas,O lábú lehet a gyerek mert még nem érett meg rá a csontja!Úgyhogy nemtudom,hogy fogom ezt megmondani a nagyiknak,hogy itt a következménye annak,hogy folyamatosan kézbe "tánciztatták" a fiamat!
2010. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!