Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt számodra a leghihetetl...

Mi volt számodra a leghihetetlenebb dolog, amit a babád csinált?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

erre nehéz válaszolni mert annyira sok hihetetlen dolog van :) de egyértelműen a leghihetetlenebb, hogy Ő van :) ez a legnagyobb csoda :)


csak lestünk mikor 7 hónaposan felmászott a lépcsőn, 5 hónaposan azt mondta, hogy mama és nylt felém, hogy vegyem fel :)


Te babádnak mi volt?

2010. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de édes!!

azért jutott eszembe ez a kérdés, mert a 7,5 hónapos fiamnak akadályt jelentett egy 15 cm-es küszöb. Felmenni tudott már, de lefelé még nem próbálta, mert mindig felvettem. Ma egyszer orra bukott, lett nagy sírás. Fél óra múlva megismételte a produkciót, de harmadjára már tudta, hogy ott a küszöb és óvatosan lecsúszott. Azóta má

r legalább 10x megcsinálta így, óvatosan. Annyira pici még, de már 2 esésből is megtanulta, hogy fáj és hogy csinálja úgy, hogy ne fájjon. Olyan ügyes. :))

2010. nov. 5. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bementem ma egy pillanatra a szobába, 5 másodperc múlva, amikor visszamentem az ebédlőbe, a 12 hónapos kisfiam az ebédlőasztal tetején ült a tányérok között.


Mint kilogikáztam, felmászott a székre, onnan az asztalra. Ilyet soha nem csinált még, sőt nem is próbálkozott soha a nagy székre felmászni.


Nagyon megdöbbentem! :-)


De van még pár ilyen, és attól félek, egyre több lesz! :-)

2010. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sok volt. :)

de most legutóbb pl. férjem kenyértésztát gyúrt, és leszóródott egy kis liszt a földre, a kislányom meg pattant, és hozta a partvist!

21 hónapos. :)

olyan dolgokat kifigyelnek, hogy na még. jót mulattunk. :))))

2010. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
számomra a lehihetetlenebb az volt, amikor 4 hónaposan nappal elaludt magától:)
2010. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk mindig vannak aprobb balesetek :)

Mult heten beszorult a laba az agya 2 racsa koze.

Meg tettem is fel itt kerdest, hogy mit csinaljak, hogy ne forduljon ilyen tobbet elo.

1 orat volt beszorulva kb es 3 felnott alig birta kiszabaditani :D

Mar ugy volt, hogy szetfureszeljuk az agyat.


2 napja az ablakparkanyrol lerantotta a viragot ami etten a feje tetejen landolt.Kiesett a cserepbol a virag es ugy sarosan raloccsant a fejere.Ott ult es mosolygott a virag meg a feje tetejen szepen megtelepedett.

Apukajaval jatszott es a ferjem nem volt eleg ovatos :)

Nem fotoztam le, mert akkor nagyon megremulte, mert a szemebe szajaba, fulebe meg mindenhova folyt az a saros viragfold.Mar csak nevetek rajta :)


8.5 hos mult

2010. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisebbiknél az volt a leghihetetlenebb, hogy amig wcre szaladtam, ő kikúszott a konyhába, kinyitotta a hűtőt és magára rántotta a benne lévő húslevest, amiben utána még pancsikolt is a földön...

Akkor volt 7,5 hónapos.

2010. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!