Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokra éjszaka...

1 év körüli babátokra éjszaka melyik pelenkát használjátok, ami nem ázik át?

Figyelt kérdés
13 hónapos a babám és 12kg, a libero 5-ös és a pampers 5-ös is reggel hatra átázik! Van valamelyik márkának valami éjszakai extra pelusa? Félek hogy megfázik a veséje vagy valami mert a hátáig pisis. A 4-es pelenkák meg pláne átáznak nekünk.
2010. nov. 6. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekünk a tescos pelenka (zöld) még sosem ázott át. Próbáld ki a 4+-os változatot, 13,5 kg-os kislányomnak azt adom fel és teljesen meg vagyok vele elégedve. Most ráadásul akciós is egész novemberben.
2010. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi Happy 4-est használunk. 11 kilós a fiam.

Este 8-tól reggel 10-ig alszik. 14 óra alvás után se ázik át.

2010. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a ráhúzós Pamperst használom (12-18 kg),nekem csak az nem ázik át és tényleg olyan kényelmesnek tűnik.
2010. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szintén a tescos zöldre szavazok:)
2010. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pampers-t használ a kislányom! Este 8-tól reggel 9-ig alszik. Még nem volt olyan, hogy átázott volna reggelre!
2010. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pampers, Dm-est használunk. Libroval sem volt gondunk.
2010. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kezdetektől Huggies-t használunk, és tökéletes. Több mint 12 órát van rajta, mert este fél9 kor fekszik le, és reggel 9- fél 10 körül kel. Kaptunk egyszer Pampers-t de nem voltam megelégedve vele. Egyedül a Sleep&play volt ami nem ázott át. Én nyugodt szívvel merem ajánlani a Huggies-t. Lányom 9 hós, 8kg, és éjszaka kb 150ml vizet iszik. Úgyhogy van pisi reggelre bőven.
2010. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Éjszakára a 13 hónapos 10,5-11kg körüli kislányomra a DM Babylove pelusa vált be nálunk. (Ebből rá a Maxi Plus méret most a kényelmes.)

A Pampers Aktiv baby 5ös és a Huggies 5ös is átázik :-( ...így ezek csak nappalra jók neki.

Más pelenkákról nem tudok nyilatkozni, mert miután jónak bizonyult a Babylove pelenka nem keresgéltem tovább :-)

...még régebben (kb. 6 hónaposan) kipróbáltuk a Tescos zöldet is és nem volt azzal sem semmi gond... de azóta nem vettem, mert nem gyakran járunk Tescoba, így nem tudom most hogyan szuperálna.

...A Liberot sokszor kaptunk ajándékba, de mindig tovább kellett adnom, mert kipirosodik a leányzó popója tőle :-(

Így erről sem tudok tapasztalatot írni.

Egy biztos... a 4es pelusok már tuti nem bírják a babád termelését szusszal :-D

Remélem hamar megtalálod azt a pelenkát, ami nálatok is beválik!!!


Szép hétvégét Neked :-)

2010. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
DM Babylove. 2.5évesem éjjel is ebben alszik, soha nem ázott át
2010. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pampersből próbáld ki a premium care-t (fehér csomagos), az több pisit elbír, mint az active baby.
2010. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!