Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy gondolom 13 hós babám...

Úgy gondolom 13 hós babám tejallergiás. Nem gond ha kihagyom nála a tápszert hétfőig?

Figyelt kérdés
Csak akkor fogom felhívni az orvost, hogy megbeszéljük a teendőket.
2010. nov. 6. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
És persze tejterméket sem adnék.
2010. nov. 6. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gond, de miből gondolod? és eddig mit kapott? arra nem volt érzékeny?
2010. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd ki,ha van más amit szívesen fogyaszt helyette
2010. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már egyszer tejmentes étkezésen volt, de akkor Pregomint kapott.Most csalánkiütések jelentek meg rajta.Mindig felírom mit eszik, de csak egy közös pontot találtam a kiütések megjelenésével kapcsolatban és ez a tej, tejtermékek.
2010. nov. 6. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

az én babámnál amikor felmerült a gyanú, orvos tanácsára 2 hétig nem kapott semmilyen tejes dolgot.

2 hét után kaphatott tejterméket - joghurt, túró, sajt. Aztán megint 2 hét szünet, majd tejet kaphatott.

Igy derült ki, h tejcukor allergiás. Csak ezután küldött tovább a doki mindenféle kivizsgálásra.

Most 3 éves, úgy tűnik kinőtte ezt az érzékenységet. Egy hónap múlva kiderül, akkor megyünk vissza kötelező kontrollba.

2010. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:16!Remélem kigyógyult a babád belőle!

Az én lányom az apjától örökölte.Megnézte a dokink.Szerinte csak a pelenkától vannak csalánkiütései.Most újra adom a tejet és lecseréltük a pelust.

2010. nov. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!