Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom! 3 hónapos kislányom...

Aggódom! 3 hónapos kislányom nagyon keveset eszik pár napja! Mivel próbálkozzak, mivel etessem?

Figyelt kérdés
Már 5 féle tápszert írt fel a doktornőnk,de egyiket sem akarja megenni,kihányja,öklendezik tőle,szorulása-vagy hasmenése van,és alig eszik belőlük.2 hónapig tudtam szoptatni,most nagyon aggódom mert nem gyarapodik a súlya.Eléggé nyálzik is,rágja az öklét.Egyébként jó kedélyű,kiegyensúlyozott baba.De pár napja ez van,és már nagyon aggódom miatta!
2010. nov. 6. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy alig eszik? Mennyi az a mennyiség, amit készítesz neki?
2010. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Általában 120 ml készítek neki,de jó ha 70-et megeszik!És este elalvás előtt szinte semmit sem.Pár hete még simán megitta a 120-at,de azt is undorral,és vagy kibukta,vagy kihányta.
2010. nov. 6. 22:09
 3/25 anonim ***** válasza:
hány kg még emellett?
2010. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2650grammal született,most 4800.De egy hete megállt,sőt ingadozik 4700-4800 között.
2010. nov. 6. 22:13
 5/25 Kriszti83 ***** válasza:
Ne pánikolj, mi felnőttek sem eszünk egyformán minden nap. A súlyával semmi gond, hiszen fél éves korukra duplázzák meg a születési súlyukat. Anyatej állomásról próbáltál tejet venni?
2010. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen én is ezzel nyugtattam magam,de félek hogy vissza esik majd ha ez így megy tovább.Kisvárosban élünk,sajnos égen földön nincs anyatej:((

A védőnő pedig semmit nem tud mondani:(

2010. nov. 6. 22:21
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Bár ma nem divat,de adj neki tejet.
2010. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Én ugyan így jártam és ugyan azt tettem amit az utolsó hozzászóló javasolt, de le se mertem már írni mert ettől én rossz anya vagyok már megkaptam... De várj vele hátha csak pár napig tart utána ismét jó étvágyú lesz mint ezelőtt...
2010. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén már én is gondoltam rá,mert ennél szörnyebb érzés amikor nem eszi meg egyik tápszert sem és éhen marad....Csak félek hogy "kikapok" majd érte.Sok anyuka nálunk mert nagy a szegénység itt,is ezt javasolta nincs pénz tápszerre.Ők is tejet adnak.A doktornő azt mondta majd hétfőn ír fel 6.tápszert...de addig éhezni fog????????
2010. nov. 6. 22:29
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem az étvággyal van gond,hanem kihány minden tápszert,és feszelegve sír mert éhes.Persze én is sírok vele együtt,mert annyira sajnálom:(
2010. nov. 6. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!