Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek próbálkozzak még...

Szerintetek próbálkozzak még a cumival,16 hós?

Figyelt kérdés
Fél éves koráig sokat próbáltam, de nem kellett neki a cumi. Most még szopik: arra alszik el és éjszaka, ha felébred többnyire arra alszik vissza. Nem azt mondom, hogy hulla vagyok az éjszakázástól, de jó lenne már aludni végig. Tegnap megint eszembe jutott a bűvös cumi, hogy most hátha..., de lehet már inkább türelmesnek kellene lennem és ha kijöttek a fogak könnyebb lesz leszoktatni a ciciről cumi nélkül. Még jön 4 rágó és 4 szemfog.
2011. márc. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kellett neki, akkor szerintem inkább ne erőltesd. Ennyi idős babának eszembe nem jutna cumit adni. Legyél inkább türelmesebb. Ha most szokatod rá, akkor mikor szokatod le???
2011. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a foga miatt ébred fel éjjel, akkor cumival ugyanúgy fel fog ébredni. Az én lányom cumizik, és ha jön a foga, akkor éjjel van mikor óránként kel a cumiért. Meg tudja találni és betenni a szájába, de van amikor akkora a fájdalom, hogy azt várja hogy én menjek át és tegyem be. De van amikor a cumi sem segít.
2011. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cumit semmiképpen sem, arról legalább nem kell leszoktatnod.

És ha megpróbálnál neki üvegből inni adni?

Mi úgy szoktunk le az éjszakai evésről, h nem tápit, hanem teát kapott. És egy idő után már nem kellett neki.

2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ébn a te helyedbe örülnék,ha nem használna cumit.Nekem mind a 4 gyerekem cumizott s a pici még mindig mivel csak 15 hónapos.

De a két nagyobbnál már fogszabályzó is kell éjszakára.S logopédiára is járnunk kellett.Ez mind a cumitól volt!

2011. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!