Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legjobb/legkíméletesebb...

Mi a legjobb/legkíméletesebb módszer hogy a 14 hónapos kislányomat átszoktassam a szobájába az ágyába ha eddig velem aludt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én odafeküdtem mellé, amíg elaludt. Aztán kintről beszélgettünk, becsukta a szemét és elképzeltettem vele, hogy ott vagyok mellette...

Ne sürgesd! Ehhez idő kell!

2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fokozatosan haladjatok, pár napra hozd át magad mellé a kiságyát, ha megszokta csak akkor vidd át másik szobába.


vagy pár napra te költözz az ő szobájába :)

2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :(

Az a helyzet hogy a kiságy már mellettem van de amikor megpróbáltam beleszoktatni de látta hogy én ott alszok akkor ki akart jönni mellém. A másik meg hogy éjszaka rengeteget kel, nem tudom miért de soha nem aludta még végig az éjszakát és egy jobb éjszaka kel 4x, máskor mégtöbbször... arra gondoltam lehet hogy mostmár zavarom őt és ezért kel ennyit, nemtudom

2010. nov. 24. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a nyáron.Velem aludt, mert a nagy ágy az ablak alatt volt és jobban járt a levegő. Eléggé rászokott és mikor kicsit rendezgettük a bútorokat, elhatároztuk, hogy a nagy ágyat kivisszük a szobájából és az csak az ő helye lesz. Október legelején egyik napról a másikra nem aludt velem. Az első három-négy éjjel többször is felkelt, volt, hogy alig akart visszaaludni. Mellé ültem, nyugtattam, dudorásztam neki(miközben majdnem beájultam ott a szőnyegen ülve....) és végül megszokta. Most 18 hónapos és attól eltekintve, hogy egyszer felébred éjjel, szépen elvan a kiságyában.
2010. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!