Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a babakocsi őrület?!

Mi ez a babakocsi őrület?!

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, hogy egyesek képesek kiadni akár több százezer forintot is babakocsira? Azok mivel tudnak többet, mint mondjuk egy átlagáras (30-50 ezer forintos) babakocsi? A gyereknek attól miért jobb, ha ilyen "csodajárgányban" utazik?
2010. nov. 7. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit foglalkozol másokkal? Ha van pénzük rá akkor nyugodtan, lehet, hogy sznobok:)
2010. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez is státuszszimbólum lett. Nálunk a földúton az összes drága exluzív "plázakocsi" megbukna. Azt sem értem hogy miért kérdezgetik egyesek hogy kisfiúnak, kislánynak jó-e ez a szín. Nem mindegy? Majd a második harmadik gyereknél lecseréli a kocsit mert kékbe nem rakunk kislányt?
2010. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Neked miért baj, ha annyiért veszek babakocsit?
2010. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert minőségileg sokkal, de sokal jobbak a márkás babakocsik.

Több gyerek is tudja szerkezeti vagy esztétikai veszteség nélkül használni.

Nem buksz rajta nagyot, mert ha mégsem jön be , jó áron el tudod adni, mert a emberek többsége használt , de MÁRKÁS babaholmikra vadászik.

próbáltam bergont(egy rakás kka)

pierre cardin, aminek először a kereke, majd a tolókarja tört el, majd ezután vettem két nagyon drága, de nagyon jó babakocsit, amit most a negyedik gyerekem is fog használni, mert még csak egy kopás sincsen rajta

ezek pedig:quinny buzz, és egy tesókocsi egy peg perego aria, a bevásárláshoz, az autóm csomitartójába.

2010. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ja és nem vagyunk sznobok, nem azért vettük.
2010. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ahogy szoktak mondani minden anyagi kerethez van egy babakocsi es barmi. :) Aki gazdag, ki tudja fizetni miert ne tenne? Aki meg nem tudja megengedni az valaszt abbol a kategoriabol ami megengedett szamara. Ezen kar filozni mert a mai vilagba igy van. Akinek ott lapul a penztarcajaba havi fel millio forint az gondolkodas nelkul megveszi es nem is ott vasarol ahol az akinek havi 60 ezere forint bevetele van. Senkit nem akarok megserteni, felre ne ertsetek, sajnos mi sem vagyunk eleresztve anyagilag de amig vannak gazdagok akik kiadnak 200ezret egy babakocsira addig lesz 200ezres babakocsi is mert miert is lenne olcsobb, ha igy is van aki megveszi. Akinek nincs ennyi penze az meg valaszt az olcsobb fajtabol. Mindenki szamara van egy arkategoria.
2010. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Van aki csak szimplán képmutató. Nekem több olyan rokonom is van akik nagyon szegények, máról holnapra élnek és 60-80 ezres babakocsikat vettek. Mindezt úgy, hogy más rokonoktól kaptak volna ingyen, ajándékba tökéletes minőségű 2-3 éves babakocsikat.
2010. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Szia, ha annyi pénzem lenne én is biztos megvenném a 200-ezres babakocsit, mert miért ne? tök jól néznek ki, gondolom a minőségük is jobb, a gyerek teszem azt így is úgy is felnő, de engem nem zavar ha látom hogy valakinek fúú milyen drága babakocsija van, nekünk meg a van a hagyományos, ez van:)
2010. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
nekem lett volna rá keret, mégis az 50.000es mellett döntöttem, mert nem vagyok idióta, hogy a magamutogatás miatt gyarapítsam bármelyik babakocsigyártó vagyonát. A 200.000es ugyanolyan, mint az 50.000es. Tapasztalat...
2010. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ez kb. ugyanaz a szitu, mint a személyautóknál. nyilván a drágább, márkásabb többnyire a jobb, kényelmesebb, időtállóbb, de nem mindenki engedheti meg magának.

én használtan vettem szinte mindent, babakocsit is, mert bár nem vagyunk szegények, de annyira jól sem állunk, hogy százezreket költsünk babakelengyére. de ha nem kellett volna gondolkodnom az anyagiakon, akkor se vettem volna százezerért babakocsit, szerintem ez már a nonszensz kategória. pláne elsőre, amikor még azt sem tudtam, hogyan válasszam ki, mi a fontos egy babakocsi esetében. de most a 20 ezresben is jól érzi magát a fiam lassan egy éve, és semmi baja, meg vagyok vele elégedve.

2010. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!