Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizes bukás-hányás? Baj...

Vizes bukás-hányás? Baj lehet, vagy normális?

Figyelt kérdés

2 hónapos kisfiam ma már a második evés után bukott vagy hányt (béna vagyok, nem tudom megkülömböztetni, első baba) olyat, mintha víz lenne néhány fehér túrószerű kis darabkával... Először reggel csak 1x, de most már a tízórai szopi után harmadszor jött. Csak szoptatom, mást a hasfájós gyógyszereken kívül nem kap.

Ez bajt jelent? Vagy nem?

Amúgy nem sír. Kicsit nyűgös, de szerintem az azért van mert álmoska, közben szunyókál is.


2010. nov. 7. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

a bukás az csak ki"büffen", míg a hányás kilövell, messzire, sugárban.

Ez már a gyomrából jött fel, túrós benne a tej. Nem rögtön szopi után jött, gondolom, hanem később.


Az én lányom 6 hónapig csakis szopott, rengeteget bukott. Ő keveset büfizett, a levegő csak később távozott, és tejjel együtt.

2010. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez már úgy kb. 1 órával szopi után volt. Amin főleg aggódok, hogy kis idővel egymás után 3x megismétlődött. Pedig böfizett is rendessen.
2010. nov. 7. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, azert vizes mert az nyal pici tejjel vegyitve. Nem kell aggodni.
2010. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy a vizesebb anyatejből bukik,hogy " legyen hely" a zsírosabbnak.Ne aggódj, nagyon jó az ösztönük!
2010. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!