Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott már neked babád,...

Okozott már neked babád, kisgyermeked valamilyen sérülést véletlenül?

Figyelt kérdés
Én pl. kisgyerekként véletlen rávágtam anya kezére a kocsiajtót.
2011. júl. 28. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy befejelt a fiam, h elindult az orrom vére, hisztizett, és hátulról átöleltem, nem kellett volna :((
2011. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1x megharapott, hogy vérzett a karom, még most is látszik a helye.
2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy lefejelt,hogy kívül belül felrepedt a szám,vérzett rendesen,és feldagadt.Nyúlt már bele a szemembe,de volt már hogy meg karmolt.
2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feküdtem az oldalamon, nem volt rajtam melltartó, mert még pizsiben voltam, és átfutott a cicibimbómon. Majdnem elájultam a fájdalomtól, ahogy a 12 kilójával áttaposott a kis sarkával a bimbón :( ráadásul kistesót vártam, amúgy is érzékeny volt a cicim.
2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy nyúlt bele az orromba, hogy vérezni kezdett.

Egyszer pedig nagyot lendített a matchboxával és végigkaristolta vele az arcomat - azt hittem bepisilek....

2011. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
majdnem kinyomta a szemem.a múltkor ugy orrba fejelt,hogy azt hittem elájulok.volt hogy ugy szájbaütött játék közben hogy elharaptam a szám.jó pár lila folt van minden testrészemen,amit jték közben szerzek.nem harapós típus szerencsére,de egyszer megcsípte a fogával a cicim(a ruhám akarta)és hetekig lila folt volt a helyén.és még sorolhatnám.néha ugy érzem hogy teljesen tönkretesz.persze ennek ellenére imádom,és ezeket nem direkt csinálja,csak a játék heve.
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jaj, végre nevettem egy jot:) bocsi

nekem is egy éves a fiam, néha a cicigombomba kapaszkodva huzza fel magát:)

ma az orrom csavarta le a helyéröl, és este fürdés hevében jol szájba vágott a játékkutyával:)

2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kimarta az orrom belülről, lefejelt a jóég tudja már hányszor, "bimbipirszi"(nem tudtam kimondani a piercinget mikor meséltem, így rajta maradt, bocsi érte) készítő mester volt amíg szopizott(és volt amikor direkt harapott), rúgott már meg, várandósan is rúgott hason, ugrott már rá a hátamra is, harapott a hátamba, combomba, karomba...

Összességében két kórteremnyi sérülésem lett már csak a fiamtól.

A lányom rendszeresen az orromat csócsálja egyenlőre fogak nélkül, előre félek. Ő még csak lefejelt, de nem vészesen.

2011. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Már többször belekapott a műtött szemembe.

Majdnem a falat kapartam...

2011. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lefejelés (orrba-fejre, egyéb testrészekre...), mellbimbóra ugrás más nálunk is megvolt, de legemlékezetesebb talán az volt, mikor megharapta a hasamat farmeron keresztül, uhh az nagyon fájt..
2011. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!