Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos múlt, és kb 2...

Babám 3 hónapos múlt, és kb 2 hete kezdődött nála a hasfájás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam infacollal, espumisannal (régebben is) de úgy érzem nem használ. Gripe watert vettem,2-3 napja használom, de nem érzem itt sem a változást. Étrendem rendben, nem eszek olyat, amitől fájhat. Előfordulhat hogy most jön ki rajta igazából a hasfájás, ennyi idősen? Használhat még később a gripe water? Elvileg eleget eszik, már azt is nézettem múltkor a dokinál. Mi lehet?
2010. nov. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod, h.hasfajas?
2010. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sír, sír, húzza a lábát, vörösödik a sírástól. Masszírozom neki, meg mikor kamilláztattam, akkor tudott kaksizni, meg néha pukizni, de ez megy már 1-2 hete. Ez normális? Mármint engem az zavar, hogy olyan tehetetlen vagyok, sajnálom őt, mikor ordít szegénykém :(
2010. nov. 8. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy ennyi idősen jönne elő a hasfájás. Nagyon sok oka lehet a sírásnak, ezt leginkább te tudnád enyhíteni. ehet fázik, álmos, fáj az ínye, egyszerűen csak jobban vágyik rád...
2010. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyemnek a foga jott, orditott es kapalazott a labaval ennyi idosen. Nezz a szajaba, nezd meg az inyet.
2010. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abból gondoltam, mert kemény is volt a hasa, meg húzta a lábát. Fogat nem látok jönni, kanál sem kocog, bár lehet mozgolódik:) Mindegy. Igyekszem elmulasztani szegénykémnek, remélem már nem tart sokáig. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!