Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája....

Akinek hasfájós volt a babája. Mikor múlt el a hasfájás? Még csak 1 hónapos a babám, de már most kivagyok. Annyira sajnálom. Szinte semmi nem segít neki.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk se segített semmi, csak a szélcső (próbáld ki ha még nem tetted, igazi megváltás).

4 hónapos volt egyébként mire teljesen elmúlt a hasfájás.

2011. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez kemény időszak. :(

kitartás elmúlik. mi mindent próbáltatok már?

2011. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam 16,5 hós és a ai napig hasfájós!!! De csak éjszaka: nem tud (és mi sem) aludni, mert fáj a hasa a puki miatt. MINDENT kipróbáltunk már, amit ilyen esteben ajánlak, semmi.

Most várjuk a véreredményt, nem-e laktózérzékeny. S ha nem, annak örülök, de akkor már végképp nem tudom, mtévő legyek, hogy segítsek neki...

De a Te babád még nagyon kicsi, reméljük, 3 hós korára kinövi!!!

2011. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is mindent kipróbáltam a nagyobbik fiamnál. Már hülyének néztek a gyógyszertárban. Infacol, espumisan, papaverin csepp, clion kúp, cseresznyemag párna, gripe water, babamosoly tea, homeós bogyók, viburcol kúp maszírozás, tornáztatás, szélcső de semmi nem segített. 2.5 hónapos volt amikor elmúlt neki egyik napról a másikra. Állva elaludtam bárhol, ahol 1 percnél tovább tartottam csukva a szemem.

Most a kicsinél (ő is 1 hónapos-éppen ma)küzdünk, de most csak az espumisant használjuk (ezt is csak a saját magam megnyugtatására), mert már tudom, hogy csak az idő segít. Várom a bűvös 2.5-3 hónapot!

Kitartás!

Ja és inkább én szedek most homeós bogyót, nagyon jók, egész fittnek érzem magam tőle. Én ezek közül az elsőt és a harmadikat szedem, próbáld ki. Most nem alhatok napközben, mert ott van a 2.5 évesem is, vele is kell foglalkoznom!

[link]

2011. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az en babam is nagyon hasfajos volt, egesz ejjel virrasztottunk. Mindent kiprobaltunk, mig vegul a sab simplex segitett. gyogyszertarban veny nelkul kaphato, szerintem probaljatok ki ti is.4 honapos koraig kapta, most 5 honapos es elmult mar neki.

Hidd el egyutt erzek veled, ez egy nagyon nehez idoszak.

A legjobbakat kivanom es probaljatok ki feltetlen amit irtam hatha nektek is bevalik.

2011. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!