Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes múlt a kisbabám,...

Egy hetes múlt a kisbabám, egy kicsit fáj a hasa. Tudtok ajánlani hatékony szert, vagy módszert hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Infacol evés előtt és ha ez kevésnek bizonyul,akkor espumisan csepp evés után.Lehet mind a kettőt egyszerre alkalmazni.
2009. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok:és tornáztasd finoman a lábait,simogasd a pociját az óramutató járásával megegyezően.
2009. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltatok.Boldog babázást mindenkinek.
2009. nov. 15. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Szoptatod? Mert akkor a leghatékonyabb "szer", ha ugyanarra a melledre teszed vissza a babát következő szopinál. Azért hasfájósak a babák, mert sokat isznak a hígabb, cukrosabb első tejből. Ha abbahagyja a szopit még mielőtt kiürítette volna a melled, akkor kicsit később, vagy a következő szopinál tedd vissza ugyanarra a melledre, hogy ki tudja szopizni a zsíros, laktató hátsó tejet is.


Hasznos lehet még az is, ha hanyatt fektetve finoman felnyomod a térdeit a hasához, hadd jöjjenek a pukik.


ami még segíteni szokott, ha hasra fekteted, vagy kólika tartásban sétálhattok. A kólika tartás, amikor a behajlított alkarodra hasra fekteted, a kis feje a tenyeredben.


Csodaszerekkel (köménymagos tea, espumizan, infacol....) én a helyedben nem próbálkoznék, főleg, amíg ilyen pici a babád.

2009. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babynos hasmasszázs gél és Novalac AC tápszer.Nincs rá tb támogatás de nekünk bevállt.A gyógyszertárban megrendelik neked. A fogyasztói ára 1990ft és erre tesznek rá a gyógyszertárak hasznot.Vettem már 1990-ért , 2040ft-ért és 2390ft-ért.Jelenleg 2275ft-ért veszem.Több helyen vettem már.Hasfájós volt a kicsilány az Infacolt már 2-3 hete nem kapja.Eleinte kell még az Infacol a tápszer mellé és majdnem 2 hónap míg megszokja a szervezete.Eleinte nehezen kalilt,volt hoigy 1-2 nap kimaradt mostmár minden nap kakil.1 hétre 2 doboz tápszer kell nekünk.Sok szerencsét.A gél segíti a kakilást és az emésztést.Minden tisztázásnál maszíroztam a hasát óra járásának megfelelően.2,5 hós kislány anyukája.
2009. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Bevállt még a baby mecsek tea is.Minden jót és boldog babázást.
2009. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ánizstea, és meggymagpárna.
2009. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csajok köszönöm a válaszokat!Szopik a babám,ki fogom próbálni ezt az előtejes megoldást.
2009. nov. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!