Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti fürdetés előtt vagy...

Az esti fürdetés előtt vagy után van az evés? És miért?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig fürcsi után szoptattam, de aztán egyre több könyvben olvastam és lánytól hallottam, hogy fürdés előtt etetnek.

Miért?


Én csak azért kezdtem el gondolkodni a változtatásról, mert a cicin mindig bealudt, és már nappal sem volt hajlandó máshogy aludni..


Csak hát nekünk nagyon bukós a babánk, így a fürdés/öltözés közben összerázkódik a pocakja.


4 és fél hónapos


2010. nov. 8. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én fürdés után szoptattam mindig igy volt jó meg se fordult a fejemben hogy változtassak. Szerintem nem a sorrend a fontos hanem hogy Nektek hogy jó. Más azért csinálja másképp mert Nekik meg ugy jó. Ha cicin bealszik utána meg felébreszted a fürdéssel... ! 4 és fél hónaposan a lapos pillantáson kívül nincs is más dolga minthogy bealudjon a cicin. Örölj neki hogy nem üvölt este 11ig. Majd ha másfél évesen is cicin alszik el majd akkor kezdj el gondolkodni min változtass...
2010. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem előtte is és utána is eszik,előtte azért mert akkor végig orditaná utána meg azért hogy megnyugodjon és úgy aludjon el.Az én babám is nagyon bukos de csak ritkán szokott bukni fürdetés közbe.Talán ha 10ből kétszer ha bukik.

4és fél hós baba anyukája

2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! :)

Igen, csak egy "hülyeség":ha előtte etetek, "elvesztem" a reflexemet, és fürdés után elkezd elégedetlenkedni. Olyan, mintha kevés lenne a tejem.


Csak napközben nem megy az alvás. Arra gondoltam, amiatt, hogy este cicin alszik el, és megszokta..

2010. nov. 8. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
En mindig a furdetes utan szoptattam es szoptatom. Furdes elott nem epp a legjobb, mert a mozgatastol hanyhat is.
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia igaz én már nem szoptatok.

De mindig fürdés után és el is alszik utána.

9 hónapos kisfiú.

2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is a fürdés után van a vacsi,és általában félig már alszik miközben kiüríti a cumisüveg tartalmát:)

Én el sem tudom képzelni fordítva!

Mi a pancsi után a vacsival úgymond lecsengünk,olyan meghitt összebújós,félhomályos,álomba szenderítős:)

Szerintem hülyeség fordítva legalábbis amíg ilyen pindurik:)

2010. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk is fürdeté után van vacsi. nekünk így jó. majd, ha már "nagyfiú" lesz akkor vacsizunk együtt, nemsokkal utána mehet fürdeni, majd aludni. akkor még megiszik egy pohár tejet, kakaót eseleg... vhogy így képzelem el a későbbieket. de még csak 7 hós lez, így marad a fürdés utáni vacsi.
2010. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is fürdés után etetem a picimet,igaz ő már cumisüvegezik.De egyszer felcseréltem a sorrendet...nos az egész kajeszt kihányta.Na én annyira megijedtem,hogy soha többet!!Nem beszélve arról hogy kezdhettem előröl az egészet:)Szerintem fürdés után etesd mindig!Remélem tudtam segíteni,jó babázást neked!
2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk elöbb vacsi majd a fürdès. Kènyszerböl. Semmit nem hajlandò enni fürdés utàn, tejet sem. Ezer fèle mòdon pròbàltuk ès akkor sem. Igen kis sùlyu ès màr az örület kerülgetett,h nem hajlandò enni alvàs elött, viszont alszik reggelig - üres hassal. Pròbàltam àlmàban megitatni tejjel - ùgy sem ment. Igy àttèrtem a vacsira - 7kor kaja, kb 30 perc pihenès a befejezèstöl szàmítva (elkerülendö a hànyàst), fürdès ès alvàs. 7 hòs kora òta igy csinàljuk, de azèrt mert muszàly volt.
2010. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor majd fogat kell mosniuk mindenképp meg kell cserélni a sorrendet.
2010. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!