Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Evés előtt pelenkáztok, vagy...

Evés előtt pelenkáztok, vagy utána? És az esti fürdetés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én most már evés után, mert mindig akkor kakil be, és először sorra dobtam ki a még pisisnek sem mondható pelusokat. Reggelre, ha nagyon sok a pisi és már nem férne bele más, akkor kicserélem evés előtt.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én evés előtt pelenkázok,de ha közben megtörténik a dolog,akkor utána is,de ez nem jellemző.

Mire gondolsz a 2.kérdés alatt?

2009. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én összevissza pelenkázok.

Kb 3 óránként, ha nagyon éhes evés után, ha kibírja akkor meg előtte.

És a kakit mindig a tiszta pelusba nyomja, úgyhogy teljesen mindegy.

Fürdés előtt van vacsi, utána egy pohár tej, meg egy kis cici, de már nagyon a végefelé járunk, már csak játszik a cicivel. 13 hós

2009. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többnyire evés elött pelenkázok, ha alig van a elusban, akkor szoktam evés után is. A vacsora fürdés után van, de ha nagyon éhes, egy kicsit elötte is cicire szoktam rakni, de a javát utána eszi meg.
2009. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam is mindig kaja közben kakil, így én kaja után szoktam pelenkázni. Esti fürdés? Szoktunk csinálni olyat ;)
2009. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is minden evés előtt,na persze ha ugy látom hogy nagyon kevés pisi van benne akkor hagyom rajta!

Meg amikor ugye kell!!

2009. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összerázodik a babában és kijöhet belőle,ha szopizás után teszed tisztába.Másrészt peidig a rendszeresség kialakítása is lényeges hogy tudja mi-mi után következik,állítólag nyugisabb lesz a babóca.Doki néni ezt mondta:)
2009. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!