Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű tolású sportkocsit...

Könnyű tolású sportkocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
1 éves babának. Nem esernyő, csak sima sportkocsira gondolok. A boltban olyan nehéz megállapítani, milyen használatban. Használt is lehet.
2010. nov. 9. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro magic 4 babakocsink van! Nagyon könnyű tolni, mi kb 2 hónapja vettük. Nekünk is 1 éves a babánk. Ja és jó széles overállal is kényelmesen elfér benne! Összecsukva is szuper! Nem esernyőre csukódik, de jó kicsire össze lehet csukni!
2010. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van:

[link]

Nagyon könnyű az egész babakocsi, forgás, tolás, közlekedés nagyon könnyen megy vele! És összehajtani is egyszerű, kicsi helyet foglal a csomagtartóban.

Mi nagyon szeretjük, csak ajánlani tudom!

Egy hátránya van a pakolhatósága elég nehézkes, nagy bevásárlásra nem alkalmas, csak a pici dolgait tudod a tároló rekeszébe tenni.

2010. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van:

[link]

Nagyon szeretjük,nagyon kis kénylemes kocsi,könnyü is és nagyon jól irányitható egy kézzel is,csak jókat tudok róla mondani!

2010. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Espiro magic 3. Nagyon könnyű tolni, helyből fordul, kicsire csukható össze. Jól is néz ki, az ára is jó. Én használtat vettem 2O ezerért (még garanciális, csak 2 hónapot használták), jó vétel volt. Újonnan is 3O ezer körül van.
2010. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy PegPerego-nk van. Én nagyon szeretem, mert könnyű, tolni is könnyű és nagy a kosara alul. A fiam is szereti, mert tudja benne lóbálni a lábát.
2010. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Espiro Magic4-ünk van, egy kézzel is simán lehet tolni!Csúcs szuper!
2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu! Nagyon szeretem!
2010. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bébé confort trophy

nagyon jó, egy kézzel is szuperül lehet irányítani, nagy kosara van alul, minden belefér, még egy kismotor is.

jók a "lengéscsillapítói", nem rázkódik benne a gyerkőc.

és tömörgumi kerekei vannak, nem lyukad ki.

2010. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!